מלכות במלחמה: ספייס וליידי סו ראש בראש
29 במאי 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

הרשת גועשת: שתיים ממלכות הדאנסהול עסקו בקרב חריף ומלא השמצות. וגם: איליין עם אלבום חדש ומלא שיתופי פעולה אוהבים. אל תגידו: "לא ידענו, לא שמענו"

Spice-and-Lady-Sawליידי סו וספייס. נתנו בראש אחת לשניה

הרשת הג'מייקנית געשה השבוע בעיקר סביב העימות החריף שנפתח בין ספייס לליידי סו, שתיים מכוכבות הדאנסהול הגדולות מכולן. ואיליין התחדשה באלבום מלא אהבה. אתם ידועים איך זה הולך, אל תגידו: "לא ידענו, לא שמענו".

לוהט בעולם הדאנסהול הנשי
'דיסים' בעולם הדאנסהול זה משהו שבשגרה, אבל כשזה מתפוצץ בצורה הזו – זה כבר הרבה מעבר. בלילה של יום שני החלה מלחמת עקיצות בטוויטר בין ספייס, אולי הכוכבת הכי לוהטת של העשור הנוכחי בתעשיית הדאנסהול הנשית, לבין ה"מלכה", ליידי סו. ספייס האשימה כי סו פרצה לבמה במופע של "Best Of The Best" במיאמי לפניה וזאת למרות שהיתה משובצת אחריה. משם העניינים רק התחממו כשהאשמות כמובן הלכו לכיוון חדר המיטות של השתיים. נחסוך מכם את הפירוט, אבל תוכלו לראות את זה בציוצים. בינתיים, נרשמה רגיעה מסוימת, אך לא בטוח שהמלחמה הזו לא תחזור בקרוב או לפחות תתחדש בצ'ונים שיוקדשו זו לזו.

איליין מלאה בעשר לבבות
זמרת הרגאיי, איליין, שיחררה את אלבומה השלישי והראשון מזה שש שנים. "Ten Of Hearts" מציג 14 צ'ונים מלאי אהבה כפי שהיא אוהבת לעשות בכל שנות הקריירה שלה. איליין שהחלה כשחקנית קולנוע זכתה לעבוד עם טובי המפיקים בג'מייקה. אנג'ו בלאקס (UIM Records), פראס, Daseca וגם דין פרייזר האגדי.

המחמאות הראשוניות מרשימות ואיליין כבר מוצפת בתמיכה ברשתות החברתיות. ככה זה כשאתה מציג לעולם שיתופי פעולה עם טארוס ריילי, דקסטה דאפס, ג'יי בוג ודרה איילנד. מוזמנים להאזין.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply