מעל החוק: הפריצה המטאורית של כרוניק לואו
8 בינואר 2019  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

צובר תאוצה בג'מייקה ומחוצה לה, מייצר להיטים ("נותן מוטיבציה לצעירים"), מקבל השראה מדרייק וזוכה לפירגון מפופקאן. אם לא הכרתם, רוצו ליוטיוב או לגוגל – 2019 זו השנה שלו

כרוניק לואו, הבוס של החוק

2018 הבליטה לעולם לא מעט כישרונות עולים בג'מייקה. גובנה קיבל את הבמה מאיידוניה ופרץ באופן עצמאי ולצידו העיר מונטיגו ביי הציבה בקנה שלל כוכבים שמקבעים מעמדם בתעשייה. רייגין קינג וטיג'יי שבהחלט יכולים לסמן "וי" ענק על השנה החולפת (כשלצידם עוד יוט עולה בשם סקווש).

את 2019 רק התחלנו אבל אפשר לסמן כבר מעכשיו את מי שמכה גלים ונכנס לתודעה בסצנת הדאנסהול המקומית והעולמית כאחד – כרוניק לואו. תסמנו, תעשו גוגל, תחפשו ותשננו.

הצעיר שנולד במקום שנקרא ילהאס במחוז סנט תומאס (ממנו מגיע פופקאן) עונה לשם אקים קמפבל (Ackeme Campbell) וצובר תאוצה עם שם הבמה – כרוניק לואו.

לצד סקווש שהוזכר להלן (וחורך רחבות דאנסים בג'מייקה), גם כרוניק לואו נהנה כעת מלא מעט תשומת לב בזירה המקומית ומרבים מהסלקטורים והסאונדים במדינה.

בדומה לסקווש גם כרוניק לואו עוטה על עצמו את הכינוי "6IX" במרבית הצ'ונים שלו – מעיין סלנג שנוצר בכלל אצל הראפר הקנדי המפורסם דרייק. 6IX זוהי הקידומת של קנדה ברמה הבינלאומית ולכן זה דבק לדרייק. "'6IX זה משהו שמעיד על חוזקה", מסביר כרוניק לואו.

כרוניק לואו אמנם סביב המוזיקה כבר מעל 8 שנים. "עוד מימי התיכון הייתי במוזיקה ולא עזבתי אותה לעולם אבל בוא נאמר שהייתי מופיע בעיקר ברמה של חברים, או מנסה דברים פה ושם ולא ברמה רצינית", הוא מעיד. "מדובר ב-Elite Generation ותמיד אשאר לויאלי להם", הוסיף. מדובר באולפן של חבר'ה צעירים בסנט תומאס שמקדמים ועובדים בין היתר בצמוד עם יוט אחר העונה לשם די-ראפשן.

מהמחצית השניה של 2018 כרוניק לואו נמצא חזק בתודעה של התעשייה המקומית בג'מייקה וכיוצא בזה המוזיקה גם זולגת אל מחוץ לגבולות האי. "אני מתמקד במוזיקה שתיתן מוטיבציה לצעירים כמוני. צ'ונים על מציאות והחיים וההדמנויות שאפשר לפרוח איתן וגם המכשולים בדרך", מסביר כרוניק לואו.

רפרטואר השירים שלו הולך ונבנה ועימו גם EP בדרך ולא מעט קליפים. "Government", ""Loud, "Hilltop Badness" הם הלהיטים העכשוויים שלו, אך את השנה הנוכחית הוא החל עם צ'ון חדש בשם "Celebrate Now" שאף זכה להזדהות מפופקאן (שיודע לפרגן לאמנים מהמחוז שלו) וצפוי לקבל לא מעט תאוצה בקרוב. תוסיפו גם את "Hillside" וככה בונים קטלוג. סימנתם?

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

 

About the Author :

Leave a reply