מפיצי הבשורה: הבלאק סטאר ליין משיקים את ה"קינגסתון טיימס"
1 בדצמבר 2014  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, כללי  //  No Comment

לא רק באינטרנט, מעכשיו תוכלו למצוא עותק פיזי שישאיר אתכם מעודכנים. הליין שמשווק את תרבות הרגאיי בישראל עם עיתון חדש ומרתק. לינק לקריאה וכל הפרטים בפנים

Kingston-BlackStarLineהזמן לקינגסתון. המהדורה המודפסת כבר כאן

העיתונות הכתובה בעולם כבר מזמן במעבר לאינטרנט, מהדורות דיגיטליות ווירטואליות מחליפות את דפי הנייר ומאות ק"ג של דיו שנשפכו ועדיין אין דבר מרגש כמו עותק פיזי, לא?

לצד התכנים שאתם מוצאים בקאבום בתדירות גבוהה יחסית, תוכלו מעכשיו לקבל מהדורה מודפסת מדי חודשיים מבית היוצר של ה-"Black Star Line". הליין שחבריו הם אדם רוטברד, נטע גלעין, מאיה ברנדווין ומזל- ג'ה-זל רדא הוקם ב-2013 במטרה לקדם את תרבות הרגאיי בישראל מעבר לדאנסים, מסיבות והופעות, ואחרי כמה הרצאות מרתקות ממשיך בפעילות המבורכת.

הליין השיק ביארד סטורם האחרון את ה"קינגסתון טיימס", מהדורה מודפסת שתשווק מדי חודשיים את התוכן האותנטי ותעזור בשיווק המסר והתרבות הזו שאהובה על כל חובב רגאיי.

 

מדי מהדורה תוכלו להיחשף לנושאים מגוונים אודות ג'מייקה, מוזיקת הרגאיי, תכנים חדשים, מסיבות, מיקסטייפים, אלבומים ועוד ועוד, הכל במטרה לשמור על הגחלת מעניינת ומרתקת.

מי שמעוניין לכתוב, לעזור, להפיץ את הבשורה ברחבי הארץ ולתרום לעשייה המבורכת מוזמן ליצור קשר במייל Blackstarisrael@gmail.com. בתור המגזין האינטרנטי אנחנו מברכים על כל יוצר ויוזם בעשייה שקשורה לבשורה בדמות תרבות הרגאיי והתרבות הג'מייקנית בכלל. הרי מי מכם או מכן לא היה רוצה להיזכר בעוד כמה שנים במה שנעשה כאן ב-2014?

Guil-Rastaגיל ראסטה בהרצאה של בלאק סטאר ליין

לעמוד הפייסבוק של Black Star Line

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply