מרים את הרמה: EP חדש ומבטיח לרומיין וירגו
3 באוקטובר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לאברס רוק, ניו רוטס  //  1 comment

יש כאלו שעושים את זה במנות קטנות ואיכותיות: אחד הקולות המיוחדים בתעשייה ישחרר ב-15 באוקטובר את 'Lifted'. המון אהבה וגם שיתוף פעולה משובח בפנים

Romain-Virgo-Lifted

וירגו והפרויקט החדש. "רק לעלות"

מאז פרץ לתודעה רומיין וירגו נחשב תמיד כקול אמיתי ומיוחד בתעשיית הרגאיי. מאז שפרץ ב-"Rising Star" הג'מייקני ב-2007, וירגו בן ה-25 קיבע את מעמדו כזמר מובהק ונחשב אולי למאפיין החדש של זרם הלאברס בקרב האמנים הצעירים בג'מייקה.

וירגו כבר לא אותו ילד בן 17 שזכה אז במיליון דולרים ג'מייקנים. ממש עוד מעט, ב-15 באוקטובר הוא צפוי לשחרר את ה-EP השני שלו שנושא את השם המחייב – "Lifted".

וכן, וירגו בהחלט רמה אחרת. אמנם ללא אלבום בכורה, אבל תקבלו EP בין 7 צ'ונים שכולם איכות. מ-"Soul Provider", קאבר למייקל בולטון ש'שבר' לא מעט רחבות ברומנטיקה שלו.

גם הצ'ון החדש שלו – "God Inna Mi Corner", בהפקה של הדיג'יי, בלינג דוג, יהיה חלק מהפרויקט וצפוי שם גם שיתוף פעולה מרתק עם די ג'יי מובהק – אסאסין. "עבדנו על זה כדי לתת תחושה שונה, כלומר אספנו מספר מפיקים ביחד", העיד וירגו על הצפוי.

האמן שחתום אצל "Vikings Productions", זוכה לתמיכה רבה גם מדונובן ג'רמיין, האיש שמאחורי לא מעט הצלחה של אמנים אחרים עם פנטהאוס שלו.

וירגו כבר הספיק לשחרר EP ב-2010 והביא לעולם מספר צ'ונים שהפכו ללהיטים כמו "Who Feels It Knows It", "Rich In Love", "Mi Cyaan Sleep" וגם קאברים כמו "Stay With Me" ו-"Don't You Remember". מאהב אולטימטיבי כבר אמרנו?

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “מרים את הרמה: EP חדש ומבטיח לרומיין וירגו”

Leave a reply