מרסיה גריפית'ס: עכשיו הזמן לסרט דוקומנטרי
14 בדצמבר 2013  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, כללי, סרטים דוקומנטריים  //  No Comment

מלכת הרגאיי שתחגוג בקרוב 50 שנה בתעשייה תזכה לכבוד גדול עם סרט על המסע המוסיקלי שלה. הסרט "כשרגאיי פוגש את הסמבה" כבר מצולם. "כל מה שיעזור לקדם את המוסיקה, אני בעניין", ציינה גריפית'ס

griffithsכבוד המלכה. מרסיה גריפית'ס

לא בכדי היא מכונה מלכת הרגאיי, עכשיו גם הזמן לסרט. מרסיה גריפית'ס, הזמרת היחידה ששרדה כל כך הרבה שנים בתעשיית הרגאיי תזכה לכבוד גדול כשסרט שיצולם בברזיל יתעד את מסעה המוסיקלי.

גריפית'ס בת ה-64 תחגוג ב-2014 50 שנה (!) בתעשייה ויצאה לצילומי הסרט בעיר סאו פאולו בברזיל. "הסרט מקיף את המסע המוסיקלי שלי, המפיק חשב שאני נושא טוב כדי לעשות עליו סרט", העידה גריפית'ס לפני יציאתה לברזיל והוסיפה. "כל מה שיעזור כדי לקדם את המוסיקה הזו, אני בעניין".

הסרט שנושא את השם "כשרגאיי פוגש סמבה", יופק ע"י חברת הסרטים הברזילאית, בוסהנובה, צפוי לספר את המסע המרשים של גריפית'ס שהחלה את הקריירה שלה כבר בגיל 15, בשנות ה-60 כשעבדה יחד עם קלמנט "קוקסון" דוד האגדי באולפני הסטודיו וואן.

בשנות ה-70 היא השתייכה ל-I-Three, להקת הליווי של בוב מארלי והווילרס, יחד עם ריטה מארלי וג'ודי מאווט, בשנות ה-80 המסע נמשך עם להיט הענק, "Electric Boogie", ובשנות ה-90 היא החלה לעבוד בצמוד לפנטהאוס רקורדס ודונובן ג'רמיין, דבר שיצר עוד לא מעט להיטים לרזומה שלה.

ב-2014 כשהיא צפויה לציין יובל בתעשייה, גריפית'ס כבר הבטיחה להקים מרכז אימוץ בשכונת "קסאבה פיס" בקינגסטון, השכונה בה גדל כוכב הדאנסהול מובאדו.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, עידכונים וראיונות הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply