משתוללים ביארד פלקס
8 בנובמבר 2011  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי, רידימים חדשים  //  No Comment

עוד אמן מסתבך, והפעם פלקס. פיטר טוש זוכה למחווה באוניברסיטה, וגם על טיונים ורידימים חדשים.

אמן הדאנסהול העולה, עומאר הנרי, הידוע בסצנה כפלקס, מבוקש בידי המשטרה המקומית של מחוז סיינט אנדרו בג'מייקה. פלקס נמצא כרגע בסבב הופעות בארה"ב, אך עתיד לחזור ולהגיע לתחנת המשטרה ולחבור ל-13 עצורים נוספים על פשעים סביבתיים כאלו ואחרים שהתרחשו במחוז מגוריהם. מאחר והוא טרם התייצב במשטרה, זו פרסמה מצידה הודעה הקוראת לו להגיע בדחיפות לאחת מתחנות המשטרה במחוז. פלקס מבלה לצידו של מובאדו בסבב הופעות כחלק מחבורת ה"גולי סייד".

באוניברסיטת West Indies בקינגסטון, נערך אמש סימפוזיון העוסק בקריירה המוזיקלית של אמן הרגאיי האגדי, פיטר טוש. פאנל של בכירים, ביניהם שר המסחר הג'מייקני, היתכנס בכדי לתת כבוד ולשאוב מידע ממסריו החברתיים של טוש באמצעות שיריו. הם דנו בנסיבות שהובילו את טוש לכתיבת שירים כמו Johnny Be Goode  ואחרים.

אסאסין, אמן הדנאסהול שמכונה גם אייג'נט סאסקו, פותח את דיווחי המוזיקה החדש להפעם כאשר מוציא טיון חדש בשם Dutty Cartoon.

ה-Overproof רידים לא יורד מסדר היום, וגם מיליון סטיילז, שלא מכבר הופיע בארץ, לא יכול היה להישאר אדיש לרידים שטורף את הקאריבים כרגע, ומוציא עליו טיון בשם, Come Over

גם איי אוקטיין מוציא טיון חדש ממש לפני יומיים, בשם Informer A Work שזוכה לביקורות טובות.

ולסיום שני רידימים חדשים. האחד Gal Crysis Riddim, כשסיזלה הוא האמן המוכר ביותר שמבצע עליו טיון, אך חובבי הדאנסהול יכירו גם את דבה בראט, פאטקס, סטיין וג'י וויז.

אותו פאטקס מבצע גם טיון לרידים נחמד שיצא ממש לאחרונה בשם True Stories. ביוגל, כריס מרטין, איארה וטינז, לצד אמנים אלמוניים כסהאי וסקוטץ', גם הם בין המבצעים על הטיון.

About the Author :

Leave a reply