מתחברים: פופקאן וצ'ינג מגבירים קצב, אלקליין במתקפה
7 ביולי 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

אחרי ה-"Way Up, Stay Up", צ'ינג הופך לחסר חוקים באופן רשמי. וגם: אלקליין והקעקוע בעין, זה בסך הכל גימיק? הכל בפנים

popcaan-chichingצ'ינג ופופקאן. לא רק חברים, גם שותפים

אתם מכירים את זה. הרשת, הדברים הכי חמים מלבד בתנור, נמצאים שם. ככה זה גם בג'מייקה, אז שוב – "לא ידענו, לא שמענו", עם הדברים שמסקרנים את חובבי התרבות הג'מייקנית ובעיקר המוזיקה שיוצאת מהאי.

מעלים הילוך בקשר
הקשר בין צ'י צ'ינג לפופקאן התהדק בשנה האחרונה. 'פופי' הביא את הסלנג, צ'ינג מצא את הריקוד וה-"Way Up & Stay Up" כבש את ג'מייקה ב-2014. מאז החיבור לא מפסיק. השניים מסתובבים יחד לא מעט כשגם איידוניה והקרו שלו בתמונה. עכשיו, זה הפך רשמי. צ'ינג שהיה ידוע בעיקר בזכות ה'סלנגים' שלו והריקודים לצידם, קיבל קרדיט של אמן לכל דבר. הלייבל של פופקאן – "Unruly Entertainment" לקח אותו תחת חסותו וצ'ינג הצטרף רשמית לקרו.

"כולם יודעים שאני ופופקאן נולדנו כוכבים. הוא אמר 'Way Up & Stay Up' ואני מצאתי את הריקוד. עכשיו כולם מדברים על זה", ציין צ'ינג. את הלייבל מנהל אחיו הבוגר של פופקאן ולצ'ינג כבר צפויה עבודה בקרוב כשיופיע ב-"Summfest" שייערך בשבוע הבא במונטיגו ביי בג'מייקה כמיטב המסורת.

לא מזויף
בשבוע האחרון דלפה לרשת תמונה של אלקליין ללא סימן ההיכר שלו – הקעקוע בעין כשנטען כי מדובר בסך הכל בעדשה איתה הוא נוהג להסתובב ושכח אותה בפעם הזו. התמונה הכתה גלים ברשת, רבים מחובבי הדאנסהול הופתעו, אך חלק לא הופתעו ומיהרו ל"רכב" על הגג: "מזויף, הגיע הזמן לעשות סוף לפרסום שלו". אחרים גם חשבו שמדובר בתרגיל במקביל לסלנג שהוא עצמו סוחב: "2016" – כלומר שזו תהיה החשיפה שלו ב-2016.

alkalinetattooאלקליין והתמונה המדוברת. מה דעתכם?

אלא שאלקליין לא נשאר חייב ומיהר להכחיש באמצעות המנהלת שלו ואחותו, קימונה בארטלי: "אלה תמונות לפני שנה או שנתיים. יש לנו את התמונה המקורית". אז מה אתם אומרים?

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק

 

 

 

About the Author :

Leave a reply