מתחדש: EP חדש ואותנטי לקאלי פי
20 בינואר 2019  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס  //  No Comment

 אמן הרגאיי הבינלאומי שיחרר את "Vizion" ומביא בשורה חדשה: "מצפים לדברים גדולים". הצ'ון "Baddest" כבר נכנס ללב של לא מעט תקליטנים. מה עוד בקנה? הכל כאן

רואה את זה בדרך שלו

אמן הרגאיי הבינלאומי, קאלי פי, שיחרר לאחרונה את ה-EP החדש שלו "Vizion" שכולו מבוסס על סאונד חדש ועדכני.

ה-EP בשיתוף המפיק הגרמני Teka יחד עם Low Low Productions כולל ארבעה צ'ונים כאשר הבולט בהם "Baddest" כבר הספיק לצבור תאוצה ברשת וברחבי העולם.

"התגובות חיוביות מאוד. האווירה מסביב גם חיובית ואנחנו מצפים לדברים גדולים", מסביר קאלי פי. "יצרנו סוג של סגנון מוזיקלי שמלווה את ה-EP הזה, משהו חדשני. אנחנו מתכננים עוד פרויקטים בקרוב", הוא הוסיף.

הסינגל הראשון, Baddest, שוחרר יחד עם וידאו בדצמבר. מאז, הוא נהנה מתגובות נהדרות של דיג'ייז בכמה וכמה מקומות כולל ג'מייקה, אירופה, ארה"ב ואפריקה.

ב-EP ישנם עוד שלושה שירים: "When Things Go Up"  ,"Life Lessons" ו-"Hold Me". קאלי פי מתכנן סיבוב הופעות באירופה שישווק את אותם צ'ונים.

קאלי פי ביקר בישראל לא מעט פעמים ומעורה היטב בסצינה המקומית. אמן הרגאיי יליד גוואדלופ שבקאריביים הוא בן לאב מהאי הצרפתי ולאם שווייצרית ובעל פרופיל נהדר בקרב סאונדים באירופה. בין היתר מחלק את זמנו גם בג'מייקה שם הקליט לא מעט צ'ונים.

לעמוד האינסטגרם של קאלי פי

לרכישת ה-EP

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

About the Author :

Leave a reply