מתפרצת: פריצת השנה בתעשיית הדאנסהול
2 בדצמבר 2017  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות אחרונות, שולחן הניתוחים  //  No Comment

2017 מחליפה שעון וזה זמן הסיכומים. שיין או ירה לכל כיוון, פרוגרס הציג תהליך מוצלח ומה עם הלהיט של הבחורות והילד הביישן מסנט תומאס? סיכום שנה, מתחילים

מי הכי הרשים אתכם?

ככה במהרה חלפה לה עוד שנה. 2017 תיכף משנה מחוג ל-2018 וזה זמן הסיכומים כמדי שנה. תעשיית הדאנסהול הענפה סיפקה לנו עוד סנסציות, רידימים ולא מעט דברים להכיר. אל תואר פריצת השנה השתחלו שמות חדשים וכאלה שגם הרבה זמן בתעשייה ופילסו את הדרך לתהילה סוף סוף. מוכנים?

שיין או
להיטים:
Last Days, A Milliom

למה הוא כאן? הוא כתב מילים לצ'ונים כבר כמה שנים טובות וניסה את המזל בעצמו. פה ושם נחשף אבל שנת 2017 תיזכר כשנה של שיין או. בגיל 30 הגיע הזמן. הצ'ון שלו "Last Days" בהפקה של Damage Musiq הקפיץ את כל קינגסטון מדי ערב ועד היום. לאחר מכן התהילה הגיעה. צ'ונים כמו "A Million" גם צברו קילומטראז' וכל המפיקים הבכירים החלו לגשש. בינתיים זה השתלם ל-Troyton, ללייבל Jones Avenue ובעיקר לשיין או עצמו.

פרוגרס
להיטים:
Memory Lane, Strength
למה הוא כאן?
היוט העולה מאוצ'ו ריוס האמין בעצמו כל הזמן. כל הצ'ונים שלו מספרים על זה. זה החל עם "Strength" ב-2016 ונמשך עם "Memory Lane" שתפס תאוצה בקינגסטון ומשם יצא עד יפן. השאר? היסטוריה. ליריקס, כישרון ואמונה מלאה. הצמיחה לא עוצרת את התהליך.

לאנז
להיטים:
She Nah Leggo

למה הוא כאן? טוב האמת שאי אפשר להגדיר את הפריצה שלו כמו את של שני הראשונים אבל הוא בהחלט כאן כדי להישאר. היוט ממנדוויל שבהרים עבר לגטאות של קינגסטון בשביל לפרוץ. ב-2012 הוא סיפק את הליריקס ל-"A Yah So Nice" של פוטנשיאל קידס והשנה הלך על כל הקופה בעצמו. הביט המיוחד והקסם של "She Nah Leggo" הקפיצו את קינגסטון וגררו אחריו עוד שלל הפקות. עכשיו הזמן להמשיך.

די רפאשן
להיטים: Trodding Alone
למה הוא כאן? אומרים שבג'מייקה חשוב שתהיה לך מעטפת טובה אחרת קשה להצליח. רומאריו וויר (די ראפשן בשבילכם) נהנה מאחת כזו שדחפה אותו חזק לתודעה. "Trodding Alone" בהפקה של Elite Generation Records צבר תאוצה עם הזמן ומתנגן לא מעט כדי לשבות את הקהל המקומי הביקורתי. ויש עוד לא מעט במחסנית שרק ממתינים. הילד הביישן מסנט תומאס יוצא לאור.

אקסלוסיב
להיטים: Ghetto Anthem
למה הוא כאן? מי שסוגר את הרשימה יודע ש-2018 תצריך לא מעט מאמץ כדי באמת לחלחל לתודעה. אחרי הלהיט שלו "Big Money Poppin" הילד המוכשר ממחוז סנט מארי המשיך את המומנטום. "Ghetto Anthem" חילחל לתודעה ועוד לייבלים צעירים רק חיכו שיקליט עבורם. אקסלוסיב עושה את זה בצורה מיוחדת ויש לו על מה לעבוד עדיין.

אהבתם? תנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply