'מתרגרשת': התמונה של בוג'ו עשתה גלים בג'מייקה
17 באוגוסט 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, לא ידענו, לא שמענו, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחרי ארבע שנים במאסר וכמעט ללא עדויות מהשטח, דלפה לרשת תמונה של בוג'ו בנטון מופיע בכלא. אמני ג'מייקה ואנשי תעשיית הרגאיי/דאנסהול לא יכלו להישאר אדישים. וגם: המפיק שעבד בצמוד אליו חושף

Buju-Banton-Prisonבוג'ו מופיע. התמונה שעשתה גלים

מאז שספג עונש מאסר ב-2011, לא נראו הרבה תמונות של כוכב הרגאיי הבינלאומי, בוג'ו בנטון. בסופ"ש האחרון דלפה לרשת, תמונה די נדירה של ה"גרגמל" כשהוא מופיע בתוך כתלי הכלא בו הוא שוהה בארה"ב.

הרשת הג'מייקנית כמובן לא יכולה היתה להישאר אדישה. באונטי קילה, טארוס ריילי ורבים אחרים מיהרו לשמוח ולשתף את התמונה הנדירה מתוך תקווה לראות את בנטון חופשי בקרוב.

בוג'ו בנטון ספג עונש מאסר לעשר שנים על מעורבות כביכול בעסקת סמים בארה"ב. הפללתו נעשתה על ידי סוכנים סמויים ב-2011, ימים אחרי ששיחרר את אלבומו האחרון עד כה – "Before The Dawn", שגם זיכה אותו בגראמי.

#Repost @grunggaadzilla with @repostapp. ・・・ BUJU BANTON Performing live last week inside the facility keeping the spirit alive blessings goes out to him and his family the Jamaican flag visual too patriotic #FreeBuju and #GiveKartelhisappeal #freedomisamust …7.7… @grunggaadzilla a dat mi a seh to mi general real real meds enuh, more time mi Wah clear mi mine and hold a #positive vibes a two a #buju songs mi affi meds, the man sing some #powerful message in is songs real real full time now dem free up the man fi real. Big up #worldboss the teacher, as a young gun artist always learn from him style and flow one of the baddest lyricist my respect to #dancehall and #reggaemusic …7.7… Love #Jamaica and mi nah #sellout, ghetto youths hold yo #roots.

A photo posted by DON HUSKY Grateful One (@donhusky1) on

בוג'ו בנטון נחשב לאחד האייקונים הגדולים שידעה ג'מייקה מאז ומעולם. הוא עבד בצמוד לפנטהאוס רקורדס ודונובן ג'רמיין. המפיק האגדי הגיב לאחרונה בחצי עקיצה להייפ סביב וייבז קרטל בימים בהם הוא כלוא גם כן וטען: "אני יכול לשחרר עכשיו אלבום של צ'ונים של בוג'ו שטרם יצאו. ההצלחה שלו היא ההצלחה שלי, אבל זה לא יהיה נכון לאמן". בהפקה של פנטהאוס הספיק בוג'ו לשחרר אלבומים בלתי נשכחים – "Till Shiloh" ו-"Inna Heights" שנחשבים עד היום לאלבומי מופת בתעשייה.

בנטון הספיק להופיע פעמיים בעבר בישראל וצפוי להשתחרר ב-2019. אז, ככה הרשת חגגה את התמונה הנדירה. עכשיו כולנו נקווה לתמונות של חופש, לא?

#BujuBanton recently spotted performing in federal prison for inmates and their family… #FreeBuju

A photo posted by jamaicansmusic (@jamaicansmusic) on

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply