נגע בשמיים: 2019 הפכה את סטיילו ג'י לכוכב
7 בנובמבר 2019  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, שולחן הניתוחים  //  No Comment

הוא היה אהוד בעיקר באירופה, אבל צ'ון אחד הכניס אותו ללב של תעשיית הדאנסהול. עם "Touchdown" הוא נחת, אבל השנה הוא תפס מומנטום. תשאלו את ניקי מינאז' וספייס

נחיתה ענקית, סטיילו ג'י

עד לפני שנתיים, אם הייתם מציינים את השם "Stylo G", כנראה שהייתם מדברים לבמות באירופה. דמות קבועה בפסטיבלים, להיטים בדמות "Bad" ו-"Call Me A Yardie", אך לא הרבה מעבר ברמת ה"דיבור" – אם מתייחסים לזה בצורת הסלנג הזה.

אבל אתם יודעים איך זה בחיים – הכל עניין של מומנטום. ברגע שאתה תופס אותו, כבר אי אפשר לעצור אותך. ב-2019 אפשר להכתיר את סטיילו כאחת הדמויות המרתקות, או המושמעות ביותר בכל רחבי עולם הדאנסהול. אי אפשר להתעלם.

ב-2018 הוא הפיץ את הצ'ון "Touchdown", צ'ון ששרף כל רחבה אפשרית בג'מייקה. זהו רגע המפנה עבור סטיילו ג'י. הזמר יליד העיר ספאניש טאון שעזב את ג'מייקה לאנגליה בגיל 15 – הופך לכוכב, או לפחות בדרך.

אין יותר סמלי מאשר צ'ון בשם "Touchdown" כדי לסמן נחיתה. סטיילו כאן חברים. כאן ועוד איך. את "Touchdown" הוא לקח קדימה לעבר רימיקס, כי הרי בעולם העכשווי הכל מהיר, הכל "סנאפין" ברשתות. כשאתה מחבר אלייך את וייבז קרטל ובטח כשאתה מוסיף את ניקי מינאז', זה מתכון בטוח לקסם. הרימיקס הפך לכזה שמתנגן בכל חור בעולם הדאנסהול, נוגע גם בהיפ-הופ והפך את סטיילו לכוכב.

הופעות בצוותא עם ניקי מינאז' לעיני 50 אלף איש, הכרזות בעיתונים הבכירים של אנגלי "זה האיש לצפות בו", וכניסה לכל המצעדים הגדולים של Billboard ושל ה-BBC.

סטיילו לא עצר כאן, להיפך. הוא זיהה פוטנציאל ומומנטום וטס הלאה. היעד הבא היה "Whoop Whoop", עוד צ'ון שנכנס חזק למצעדים והציב אותו כאיש שגם יודע להוציא סלנג איכותי לעולם שמחכה לזה. לצד זה היו גם שיתופי פעולה עם גובנה (עוד יוצא של ספאניש טאון, השניים ביצעו את "Designer" יחד) ועוד כמה שירים, אבל המכה הבאה הגיעה ממש לא מזמן.

אותו פלואו, אותו סלנג, אותו גימיק מוכר ועדיין זה פשוט כובש. "Dumpling" יצא ממש לפני ארבעה חודשים וסטיילו והצוות שלו זיהו מיד את הפריחה. השלב הבא היה וידאו מהיר לצ'ון הזה. ברגע שאתה מזהה להיט, רצוי לתבל אותו בווידאו.

הסטיילו ג'י האהוב עליכם?

Bad Ft. Sister Nancy
Touchdown
Dumpling
Whoop Whoop
Other
Created with Quiz Maker

ההמשך? כמובן אותו דבר כמו עם "Touchdown". רימיקס חברים. הפעם סטיילו אסף את כוכבת הדאנסהול הג'מייקנית של העשור האחרון – ספייס ואיתה גם את שון פול, כי הר בילבורד זה עוד מקום לגעת בו.

אז לצד כוכבים אחרים, 2019, היא השנה שבה סטיילו ג'י קיבע את עצמו בתעשיית הדאנסהול. כיום הוא משוטט בעולם, נע בין ג'מייקה, קנדה, ארה"ב וכמובן לונדון (מקום מגוריו) ואירופה. מספיק שיר אחד וככה זה היה גם הסיפור שלו.

אהבתם? תבדקו אותנו באינסטגרם ובפייסבוק

About the Author :

Leave a reply