נטורל פורמולה: אלבום חדש לנטורל בלאק
30 ביוני 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לאברס רוק, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

אמן הרגאיי מגויאנה מתחדש באלבום ה-14 שלו. הרבה לאברס רוק ואפילו דאנסהול בפנים – והעיקר המסר. היורש של "Far From reality" יימצא?

Natural-Black-No-Prejudiceנטורל בלאק. בפשטות

בין כל האלבומים שמשתחררים לאוויר העולם לאחרונה, גם אמן הרגאיי נטורל בלאק מתחדש באלבום ה-14 שלו. "No Prejudice" יוצא ממש בימים הקרובים לרחבי הרשת וכמובן גם במהדורה רשמית.

אמן הרגאיי בין ה-39 יליד גויאנה שבקאריביים מביא שוב את הקול המיוחד שלו ב-15 צ'ונים חדשים שמשלבים כמעט את כל הז'אנרים שכלולים ברגאיי. קאלצ'ר, סקא, לאברס רוק ואפילו דאנסהול.

שם האלבום "No Prejudice" שמשמעו "ללא דעה קדומה" – מנסה כמובן לכוון לאהבה והכרה האחד את השני. "Love Got A Way", "Searching" וצ'ונים נוספים הם צ'ונים שמכוונים למסרי הלאברס רוק והאהבה. ישנם גם את הצ'ונים בעלי מסרים אוניברסליים יותר ובהם "Africa Awaits" ו-"No More".

את האלבום הפיקו מפיקים מג'מייקה, ארה"ב, וגם מאירופה. גם Dub Akom, לייבל צרפתי שפעיל מאוד לאחרונה כולל להקה חיה שיוצרת רידימים ואף מופיעה ממש בימים אלו עם פופקאן ולוטאן פאייה.

"אני מודה לבורא עולם ולכל המעורבים בהפקה הזו", ציין נטורל בלאק בנוגע לאלבום הנוכחי בתקווה להזכיר נשכחות עם הצ'ון הכי גדול שלו "Far From Reality" שהתנגן רבות באמצע שנות ה-2000.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply