איימר סאונד – A-Mar Sound

אחד מהסאונדים הגדולים, החשובים והמרשימים בארצנו. סאונד שהספיק להרעיד את הבארבי ולהנחית בארץ אמנים בקנה מידה מכובד ביותר

A-Mar-Sound-Logo

איימר סאונד הוא סאונד שנוצר על ידי Fada A-mar בשנת 2003. מאז הקמתו חרש הסאונד כל פינה שמבקשת מוזיקת רגאיי ובייחוד דאנסהול לחובה. בקיץ 2005 יצאו לטור באנגליה, והופיעו בין היתר "בנוטינג היל קרניבל", יחד עם סאונדים נחשבים וגדולים בהם דיוויד רודיגן, סאקסון סאונד וסובריין סאונד ואחרים.

עם השנים ביקרו וניגנו פעמים לא מעטות ברחבי ג'מייקה ונחשפו לקהל המקומי לצד סטון לאב האגדיים. בין היתר בילו ערבים במחוזות המקומיים הידועים "Passa Passa", "Weddy Weddy" ו- "Bembe Thursday".

ב-2008 הופיעו גם בספרד יחד עם טארוס ריילי. עם השנים זכו גם להביא לארצנו לא פעם, אמנים בקנה מידה נכבד ביותר, או לחמם מופעי רגאיי גדולים. זיגי מארלי, קפלטון, בוג'ו בנטון שהופיעו בארץ כמו גם חימום להופעות גדולות יותר במחוזות אחרים לאמנים בדמותם של לוקי די, פרנקי פול, פרפקט, מייקי ג'נראל, וייבז קרטל, טורבולאנס ואחרים וטובים.

הסאונד אמון על ליין מיוחד שהתקיים באמצע שנות ה-2000 במועדון הבארבי בתל אביב, כאשר כל זה נעשה בהתאם לערכים שחוו על בשרם בדאנסים הג'מייקנים וראו במחויבותם להביאו אל מחוזות ישראל. כמו כן שיתפו פעולה עם סאונדים בקנה מידה עולמי, סופרסוניק אינטרנשיונל, סול סטריאו, מדיטיישן סאונד, נאסטי לאב, רודיגן ואחרים, אותם הביאו לדאנסים והפליאו בקהל המקומי, וחשפו אותו למיטב סצנת הדאנסהול, וכפי שהיא מתנהלת במקורותיה.

לחגיגות השנתיות של הקמת הסאונד זכו להביא את סטישיוס, אמנית הדאנסהול מה"גולי סייד", ולאחרונה לחגיגות השמונה שנים להקמתם הביאו אמן בקנה מידה עצום בעת הנוכחית, קונשנס. כמו כן, ב-2011 השתייך הסאונד לליין ה"לינק" שאירח את סצנת הדאנסהול מידי שבועיים יחד עם רודבוי סאונד, אבויה סאונד ומיסטיקל יוט סאונד, ליין שחזר פעמיים ב-2013. כמו כן, בנובמבר 2013 אירחו את אמן הדאנסהול בינימאן במסגרת חגיגות העשור לשתי הופעות בקומפורט ובבארבי, הופעות שנמכרו אליהן כל הכרטיסים.

ב-2014 הוציאו בשיתוף עם המגזין קאבום את המיקסטייפ "Island Breeze", שכולל את סיכום 2013 ברגאיי ובדאנסהול, ובמאי 2014 הוציאו מיקסטייפ נוסף עם קאבום בשם "Perilous Times". באוגוסט 2014 שיחררו את המיקסטייפ "Living De Dream". בספטמבר 2014 שיחררו את המיקסטייפ, "Ghetto Road" ובחודש דצמבר הפיקו מיקס רשמי לאמן הצעיר מלוקוונס בשם "Activated & In Full Effect".

בסוף 2013 החלו יחד עם מאד מאן הפקות והסאונדים באדבוי ומיסטיקל יוט בליין בשם "Yard Storm", ליין שהספיק להחיות את סצנת הדאנסהול בישראל ואירח לא מעט שמות מפורסמים בתעשיית הסאונד סיסטם העולמית.

כמו כן, בדצמבר 2014 נסעו לראשונה כסאונד לג'מייקה וניגנו במספר אירועים מקומיים כמו "Bounty Sundaze", "Nipples Tuesday", "OuttaRoad Tuesday" ו-"Boasy Tuesday". במקביל השיקו שם מיקסטייפ שכולו מחווה לחבר קרוב של הסאונד, הכדורגלן פיטר קרגיל שהלך לעולמו ב-2005. המיקס נקרא – "A-Mar Salute The General".

מאז הספיקו להשיק את המיקס "Kick Out" באוגוסט 2015. לאחר מכן שחררו את המיקס "Same Struggle" וב-2017 הספיקו לשחרר את "After All" ובמאי 2017 מיקס נוסף בשם "Real Thugz".

חברי הסאונד:  Fadha A-Mar, Reality, Hi Fi, Sowah, Workie Workie

A-Mar Sound בפייסבוק

A-Mar Sound  On Souncloud

A-Mar Sound On Mixcloud