די ג'יי גלית גרינר – DJ Galit Greener aka Mama Sound

 אספנית כפייתית של גרוב, מכל מיני ז'אנרים, העיקר שהגרוב פועם בצלילים, במקצבים, משהו חם שנכנס ישר לבטן, קשה להגדיר או להסביר אלא בעיקר להרגיש.

אל מרחב הרגאיי הגיעה במסלול לא קונבנציונאלי. התחילה את דרכה בהיפ הופ, בעיקר התנועה הפוזיטיבית שלו, כזו ששרה על תודעה ושינוי, ולא היפ הופ אלים.  ב- 2004 הצטרפה לרדיו קול הקמפוס (106fm), ושם החלה לחפור אחורה, לחפש את המקורות והשורשים של הסאונד ששמעה בשירי ההיפ הופ,ואז נחשפה אל עולמו המופלא של הפאנק. פאנק הוא ההתמכרות הקשה שלה, חקרה אותו מכל כיוון אפשרי, אחד מאותם הכיוונים הוביל אותה לפני כמה שנים אל הרגאיי.

מרגע שהכירה את מרחביו העצומים של עולם הרגאיי, גילתה לפתע פתיחות מוסיקאלית לצלילים שהייתה סגורה אליהם לפני, וזאת בזכות שילובים מצוינים בין רגאיי לבין אלמנטים של היפ הופ,פאנק, אלמנטים בלקניים, אלמנטים של סווינג ועוד.

היום הרגאיי עבורה הוא גרוב אינסופי, בין אם מדובר בסקא, קליפסו או רוקסטדי, ברגאיי שורשי או בדאב, ובכל מיני הפקות שקשה להגדיר אותם אבל ברור שליבה של ג'מייקה שם, דוגמת Fat Freddy's Drop, Michael Franti, Cedric Im Brooks, ועוד רבים אחרים. טיונים לרחבה היא מוצאת גם בדאנסהול מאוד מסוים ובשילוב של רגאיי עם אלמנטים אלקטרוניים, ג'אנגל.

אוהבת מאוד גם הפקות שנעשות מחוץ לג'מייקה, בניו זילנד, גרמניה, איי הבתולה ובכלל…

בשנתיים האחרונות לקוחת חלק בהפקת מסיבות בעמק יזרעאל, בליין שנקרא Yizrael Vibes.

האתר של גלית גרינר

דף הפייסבוק שלה