סוף סוף: ביוגל משיק אלבום בכורה
25 באפריל 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  1 comment

אחרי לא מעט להיטים הגיע הזמן לאלבום בכורה של אמן הרגאיי והדאנסהול המשתבח. 16 צ'ונים, ליידי סואו, אוקטיין, פופקאן וגם טארוס ריילי באו לתת כבוד. כל הפרטים בפנים

bugleהגיע הזמן. ביוגל 

בשנים האחרונות הוא משתבח כאמן שנחשב לאחד המוכשרים בג'מייקה. עם ליריקס וצ'ונים שהופכים ללהיטים באופן קבוע, ביוגל בדרך סוף סוף לאלבום הבכורה שלו שיצא ב-6 במאי, כן ממש עוד מעט.

האלבום שנושא את השם, "Anointed", על שם הצ'ון המוצלח ביותר של ביוגל ב-2014, צ'ון שגם זכה לקליפ משובח, יכלול 16 צ'ונים, חלקם מהשנה האחרונה, חלקם אפילו משנים קודמות יותר. בין היתר תמצאו שם את "Great Day", על ה-In Transit רידים של Notice Productions. גם "Nuh Compatible", אחד מהצ'ונים הבולטים של 2013, נכלל כמובן ברשימה.

כמו כן, הצ'ון "Only Human", שיצא לפני כשנה בצוותא עם פופקאן, זכה לחידוש כשגם טארוס ריילי ואיליין הצטרפו לביוגל ו"פופי". תמצאו שם גם את "Infedlity", עם מלכת הדאנסהול, ליידי סואו. גם איי אוקטיין וג'וליאן מארלי מצטרפים לביוגל בשני צ'ונים נוספים.

ההשקה הרשמית של האלבום שיצא בהפקה של איך לא? Daseca Productions (הלייבל שאיתו פרץ ביוגל באמצע שנות ה-2000, יחד עם סראני), תתרחש ב-8 במאי בקינגסטון, ג'מייקה.

ביוגל, שנולד בפורטמור כריי ת'ומפסון, החל את הקריירה בתחילת העשור הקודם לצד אלפאנט מאן שזיהה את הפוטנציאל. משם ביוגל כבר זכה להתפתח בצורה נהדרת כפי שבוודאי נחשפת בשנים האחרונות, וכזו שתלווה אותו בעתיד.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “סוף סוף: ביוגל משיק אלבום בכורה”

Leave a reply