סטיבן מארלי חושף את האלבום החדש: "המוזיקה שלי בשילוב עם היפ הופ"
8 בפברואר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  1 comment

אלבומו הרביעי של מארלי ג'וניור יצא רק בקיץ 2014. בינתיים הוא משחרר סינגלים ומייעד אות לשוק ההיפ הופ. גם ביזי סיגנל, ספראגה בנז, שאגי ודמיאן מארלי יהיו בפנים. מה דעתכם?

stephen-marleyסטיבן מארלי. מחפש שוק חדש?

סטיבן מארלי, אחד מבניו המוכשרים של בוב מארלי ומי שהפליא עם האלבום "The Revelation Part 1: The Roots Of Life" אלבום שזיכה אותו בגראמי, משבח בימים אלו את קידום אלבומו החדש שצפוי לצאת השנה, "The Revelation Part 2: The Fruits Of Life".

אמנם היה ידוע שהאלבום כבר בהפקות אחרונות אך מארלי מעיד כי רובו ככולו של האלבום יהיה בשילוב של רגאיי עם היפ הופ. לצורך כך הוא אסף את בלאק טאף, אמן היפ הופ אמריקני ויחד הם שיחררו את הצ'ון החדש מתוך האלבום שבדרך, "Thorn Or A Rose" שמצטרף לקאבר יחד עם ביזי סיגנל ל-"You And Me Attract" לקניה ווסט וגם ל-"Bongo Nyah" יחד עם ספראגה בנז ודמיאן מארלי.

"הקונספט של האלבום הזה הוא מיזוג של המוזיקה שלי עם היפ הופ", הסביר מארלי. "בכל היבט מכתיבת הצ'ונים דרך ההפקה ואפילו לקטעים מסויימים בתוך השירים שאני שר במקצב שמתאים לקונספט", הוסיף.

האלבום שצפוי  לצאת בקיץ 2014 ישלב לא מעט אמני היפ הופ ורגאיי ובהם שאגי, ריק רוס, באסטה ריימס, וויקלף ז'אן וכמובן דמיאן מארלי ואחרים.

לעוד צ'ונים, רידימים, ראיונות, חדשות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “סטיבן מארלי חושף את האלבום החדש: "המוזיקה שלי בשילוב עם היפ הופ"”

Leave a reply