סטיבן מארלי: "קילה וקוברה זה שילוב נכון לבטא את המאבק של ילדי הגטו"
13 ביוני 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי  //  No Comment

'ראגה' חשף כי אלבומו החדש יצא באוגוסט: "אנחנו בשלבי סיום", וגם דיבר על "Ghetoo Boy" החדש: "נקודת המבט שלהם אמיתית, הם צמחו בתוך הגטו". הפרטים בפנים

stephen-marleyסטיבן מארלי. רק מוזיקה משובחת

הוא היה אמור לצאת בשנה שעברה, אך סטיבן מארלי דחה אותו לקיץ הקרוב. באוגוסט העולם אמור לקבל את האלבום החדש, הרביעי שלו: "Revelation Part II: The Fruit Of Life".

מארלי חשף לאחרונה כי מדובר בשלבים האחרונים של העבודה על אלבומו החדש: "אנחנו בשלבי סיום. 'פינישים' אחרונים. באלבום הקודם התמקד ברוטס מיוזיק, באלבום הזה גם בהשפעות שלה", הסביר.

הכוונה היא לשילובים מעט שונים כמו זה שנחשף ממש לאחרונה עם הצ'ון וגם הקליפ המשובח – "Ghetto Boy" יחד עם שני אייקוני דאנסהול, באונטי קילה וקוברה.

"הרעיון היה להראות את המציאות האמיתית של ילדי הגטו, ה'וורלורד' (באונטי קילה) וקוברה הם קולות אמיתיים שבאים מתוך העם והגטו. הם יודעים ממקור ראשון את המאבק הזה, כך שנקודת המבט שלהם אמיתית. הווידאו מכוון לכך שנמנה מילדי הגטו לקבל את הירייה הבאה", הוסיף מארלי בן ה-43.

באלבום המתגבש אמור להיות שיתוף פעולה משובח נוסף "RockStone" יחד עם סיזלה וקפלטון, צ'ון שכבר זכה למיליוני האזנות ברחבי העולם.

האלבום הקודם שלו ששוחרר ב-2011, "Revelation Part I: The Roots Of Life", זיכה אותו גם בפרס הגראמי ומוכר לכולם עם לא מעט להיטים דוגמת "Jah Army" יחד עם אחיו, דמיאן ובוג'ו בנטון, "No Cigarette Smokin" עם זמרת ה-R&B הקנדית, מלאני פיונה וגם "Tight Ship", עוד שיתוף מופתי עם דמיאן מארלי. כמובן שהיו שם עוד כמה.

עוד לפני ההשקה הרשמית, מארלי צפוי לצאת לסיבוב הופעות בקיץ ברחבי ארה"ב, כשבאמצע תתקיים ההשקה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply