סינגל חדש לנתן ונדה: "קורא למודעות של אנשים"
27 בפברואר 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

יש רגאיי איכותי גם בארץ: זמר הרגאיי הישראלי חשף את "Global Warming" בהפקה של אוריג'ה גזית. וגם: הצ'ונים החדשים של עמית שגיא

natan-vandaהסינגל החדש של נתן ונדה

יותר ויותר הפקות, יותר ויותר אמנים שעושים רגאיי בארץ, זאת עובדה. זמר הרגאיי הישראלי, נתן ונדה שיחרר צ'ון חדש בהפקתו של אוריג'ה גזית (כוח ראסטה). הצ'ון, "Global Warming", מעביר מסר ברור. "זה שיר שקורא לאנשים להיות יותר מודעים לעצמם, לאחרים ולסביבה", אומר ונדה. הצ'ון הוקלט כבר לפני שלוש שנים אך רק לאחרונה זכה לעיבוד של אוריג'ה ויצא לרחבי הרשת.

ונדה עצמו שר כבר שנים ארוכות למעשה יותר מעשור ומופיע כמעט מדי שנה באירוע השנתי של חגיגות יום ההולדת לבוב מארלי. בנוסף, הוא יחד עם שי סורק אחראים על ליין ה"שאקה 7" בבאר שבע, ליין שקיים כבר שנים.

"אני שר מילדות, אבל להופיע התחלתי בגיל 17, זה אומר כבר 12 שנים. איך עובר הזמן", הוא צוחק. לאחרונה הוא הקליט צ'ון בפרוייקט המחווה המשובח של אורן "ריאליטי" מאיימר סאונד למוזיקה הג'מייקנית, שחלק ממנו נחשף בתוכנית "Reality'z Corner", ברדיו קאבום.

במקביל, עוד רגאיי מקומי. המפיק עמית שגיא שעובד כבר עשור בסצנה עם הפקות משובחות לאלבום הבכורה של סול ג'יי ועבודה עם כוח ראסטה, קוזמו, אודליה וגם במופע השנתי של בוב מארלי. לאחרונה גם הוא שיחרר שני צ'ונים עם טכניקת נגינה מיוחדת. האחד לבד, "My Likkle Revolution", והשני יחד עם עומרי גליקמן מהתקווה 6, "One Woman Man".

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply