ספייס וקרטל לא לבד: הצ'ונים הכי סקסיים בדאנסהול
15 בנובמבר 2014  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  1 comment

אחרי שספייס וקרטל השיקו לאחרונה צ'ון סקסי במיוחד בשם "Conjugal Visit" שהבהיר שוב – אין צנזורה בדאנסהול. אז החלטנו לקחת אתכם לעבר הצ'ונים הכי סקסיים שיגידו דבר אחד: דברו ישיר. משאבה ראנקס וביני מיני ועד מובאדו וסטיישוס. הכניסה מותרת מעל גיל 18 בלבד

Spice-Vybz-Kartelספייס וקרטל בפוזה מוכרת. אין מחסומים (צילום מסך)

דאנסהול הוא ז'אנר בלתי נפרד מכל שלל הז'אנרים שכוללת מוזיקת הרגאיי. המוזיקה הזו שהחלה לבקוע בשנות ה-80, קיבלה משנה תוקף בשנות ה-90 עם לא מעט אמנים "רותחים". מביני מאן, בוג'ו בנטון, שאבה ראנקס, ספראגה בנז, קוברה ועוד רבים וטובים כאשר בשנות ה-2000 הצטרפו למעגל גם שניים שמדברים אולי הכי חזק בג'מייקה עד היום – וייבז קרטל ומובאדו, כשלצידם המון אמנים אחרים וגם היום, 2014, מצטרפים למעגל צעירים שמחפשים למצוא צ'ון נכון ולקבל רגעי תהילה.

כמו שאמני הלאברס או הרגאיי יודעים לעסוק בצ'ונים של מציאות, חיי יום יום וריאליטי, ומצד שני גם באהבה, כך גם אמנים שמזוהים רק עם דאנסהול. גם נושא האהבה משחק תפקיד מרכזי באלפי הצ'ונים שבוקעים מדי שנה מפי אמני דאנסהול – רק שבניגוד לז'אנרים האחרים, הסקסיות נוטפת, והליריקס לעיתים לא מצונזר, לא נותן מקום לספק ולהיפך הוא זה שכובש.

ממש בתקופה האחרונה היינו עדים בג'מייקה ובקרב חובבי הדאנסהול כולם לצ'ון החדש של ספייס בצוותא עם וייבז קרטל הכלוא. "Conjugal Visit" לא הותיר מקום לספקות כבר בשם הצ'ון וכמובן גם בביצוע הסקסי של ספייס עם דמות שחיקתה את קרטל במדי אסיר. אפילו השקה רשמית הצ'ון קיבל בקינגסטון לצד מאות אלפי צפויות כבר בימים הראשונים.

Shabba-Bedroom-Bullyמאהב אולטימטיבי. שאבה ראנקס ב-Bedroom Bully

אחרי ה-"Romping Shop" המפורסם והלוהט גם הצ'ון החדש יהווה המנון של ממש לחובבי הדאנסהול ובעיקר ישרוף רחבות. אז בעקבות ה"ריח של הסקס באוויר" החלטנו לקחת אתכם אחורה ולהביא בפנים מצעד של צ'ונים סקסיים תוצרת אמני דאנסהול מהעבר.

Shabba Ranks – Bedroom Bully
הרבה לפני שקרטל חשב לעצב את הליריקס בעולם הדאנסהול, הקיסר עשה זאת בעצמו ולא חסך סודות מחדש המיטות. ה-Mr. Loverman בשבילכם, ידע לעשות זאת תמיד וכבר ב-1993 הבעיר את העולם מחדר המיטות שלו כיאה למאהב אולטימטיבי. פלא שביזי סיגנל התלהב וביצע לצ'ון קאבר? לנצח הצ'ון ייזכר כאחד הגדולים של שאבה, לא?

Lady Saw Ft. Spragga Benz – Backshot
מלכת הדאנסהול תמיד ידעה לשווק עצמה נכון ועושה זאת גם בשנים האחרונות עם ה-"Heels On" שגרף כמה מיליוני צפיות ברשת ועוד עשרות השמעות בדאנסים. רשימת הלהיטים של סו היא גדולה אבל מבחינת צ'ון סקסי מדובר באחד הגדולים שלה ללא ספק וכשהיא עשתה זאת עם ספראגה שלהט גם הוא כמוהה.

Beenie Man – Wickdest Slam
ואחרי המלכה מגיע המלך. ביני והזאגה עושים את זה כבר קרוב לשלושה עשורים ועם לא מעט צ'ונים שיכלו להיכנס לרשימה כמו "Nuff Gyal" ו-"Hmm Hmm", אבל הלהיט הזה שקידם אמצעי מניעה נותר עד היום כאחד הגדולים של ביני וכמכתיב קצב לחובבי ההארדקור דאנסהול. בחרנו אותו, אבל אתם ובעיקר אתן – תבחרו את הביני שלכם.

Mad Cobra – Flex
אולי הוא לא רלוונטי כבעבר אבל קוברה תמיד נחשב לדי ג'יי שיודע איך לדבר גם אם זה לבחורות. את הליריקס נשאיר לכם להבין להבין לבד, אבל הצ'ון הזה שיצא ב-1992 בהפקה של קולומביה רקורדס חייב להיכנס לרשימה מאחר ובטח יישאר תמיד כאחד הבלתי נשכחים של קוברה.

Vybz Kartel Ft. Spice – Romping Shop
קפצנו בזמן לצ'ון שכנראה רובכם מכירים והגבתם או הגבתן אליו בדרך כלשהי. אולי הצ'ון הכי טעון סקס בהיסטוריה של הדאנסהול וכזה שזכה לעורר לא מעט פרובקציות, אבל המסר שלו ברור וגם האיכות. הוא שהה כמה שבועות טובים בצמרת המצעדים ועד היום למרות שיצא לאוויר העולם ב-2008 נחשב לצ'ון שהבליט את ספייס לעולם וכמובן נוסף לרשימה הבלתי נגמרת של להיטי קרטל. ספייס וקרטל לא עוצרים מאז, זה בטוח.

Mavado Ft. Stacious – Come In To My Room
זו הייתה תקופה שדי ג'יניוס הפיק כל להיט דאנסהול אפשרי והוא נמנה גם על ההפקה של הלהיט ההיסטרי הזה. המסר הסקסי נטף ממנו וכמובן שגם התגובות בדמות עשרות פול אפים כמעט בכל פעם שנוגן בתקופה שהיה רלוונטי ביותר ב-2010. הגולי גאד הוא אולי הצלע השנייה של וייבז קרטל במשוואה אבל גם הוא הוכיח כי הוא יודע לעשות זאת עם בחורה.

אז למובאדו יש עוד צ'ונים רבים שמשדרים סקס ("Squeeze Her Breast") הוא רק אחד מהם, גם לספייס יש את "So Mi Like It" שיכול להיכנס בעתיד לרשימה ועל קרטל והצ'ונים עם המסרים המיניים שלו כבר הרחיבו מאות פעמים.

הרשימה היא כמובן חלקית וצריך לזכור שיש כמובן גם את קונשנס, צ'ארלי בלאק, קלאדו, אלקליין, ג'י קפרי, קרניום ואפילו את מאקה דיימונד שהבעירה את היארד עם "Die Die". צ'ונים סקסיים היו ויהיו, אז כל שנותר הוא ליהנות ולנענע. הדאנסהול קיים בשביל להיות חריף ואמביציוני יותר, לא?

לדף של יארד סטורם בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

1 Comment to “ספייס וקרטל לא לבד: הצ'ונים הכי סקסיים בדאנסהול”

Leave a reply