עם כל התבלינים: ספייס מגיעה להשתולל בישראל
2 במאי 2016  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

כוכבת הדאנסהול הלוהטת בעולם תגיע להופעה ביום העצמאות באומן 17. אז איך היא קפצה לכותרות ולמה היא מנצלת כל רגע בצורה הכי נכונה? הכל כאן

spice-2016ספייס, הדבר הכי רותח בעולם הדאנסהול

הקיץ כבר כאן, מריחים את זה. המעלות עולות ואיתן גם החשק לרקוד. ביום העצמאות ולראשונה בישראל תגיע לכאן אחת מכוכבות הדאנסהול הכי חמות בעולם כיום, ספייס. יחד איתה יגיע פעם נוספת לארץ, מיסטר וגאס הוותיק שיודע לתת שואו.

גרייס המילטון, ספייס בשבילכם נחשבת לכוח עולה בתעשיית הדאנסהול הנשי בעשור האחרון. אולי אמנית הדאנסהול הפרובוקטיבית והפופולארית כאחד. בגיל 34 ממש עוד מעט היא חובקת עולם בסיבובי הופעות ומצליחה להקפיץ בביצועים בכל מקום שהיא מבקרת.

ספייס החלה את הקריירה בסוף שנות ה-90 אבל קיבלה פידבקים אצל בייבי שאם ואת הפריצה הגדולה שלה עשתה ב-2008 לצד אחד בשם וייבז קרטל. הצ'ון "Ramping Shop" החדיר עמוק ללב התודעה והשאר כמובן היסטוריה.

הסגנון והליריקה משאירים אותה רלוונטית כל הזמן וככה גם הלהיטים. ב-2013 ביצעה ספייס זינוק מרשים לפסגות אחרות בקריירה שלה עם הלהיט "So Mi Like It" שגרף מיליוני צפיות והאזנות ברחבי העולם והפך המנון ברחבות דאנסהול ואפילו במיינסטרים.

מומנטום כמובן לא מפספסים וספייס נעה על הגל הזה עם צ'ונים כמו "Bend Ova", "Needle Eye", "Back Band" ואחרים. ב-2015 הספיקה לקטוף את תואר זמרת השנה בדאנסהול בג'מייקה והבשורה הבאה שלה צפויה להיות אלבום בכורה.

אז ב-11 במאי, יום העצמאות, היא תגיע למועדון האומן 17. כוכבת הדאנסהול שנולדה ב-6 באוגוסט, יום העצמאות של ג'מייקה, תבעיר את חגיגות העצמאות ה-67 של ישראל, מוכנים?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply