עסקים כרגיל: מפת האלבומים של 2017
25 ביולי 2017  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם, לא ידענו, לא שמענו, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

דמיאן מארלי חשף חומרים חדשים ב-"Stony Hill", כרוניקס חגג בכורה משובחת ודקסטה דאפס פלירטט עם בחורות. ומה עוד יקרה עד סוף השנה? הכל כאן

הפסקול של 2017

2017 כבר עברה יותר מחצי וכרגיל וכמיטב המסורת האלבומים נספרים בקצב. אלבומי בכורה משובחים, אלבומים נוספים שקוטפים תהילה. אז הנה לכם הפירוט הנוכחי ובמרכזו – רגאיי, ורגאיי איכותי.

דמיאן מארלי
בדיוק ביום ההולדת 39 החליט כוכב הרגאיי הבינלאומי ואחד האמנים הכי מדוברים בתעשייה לחבוק אלבום חמישי. נכון, לא בדיוק חמישי כי יש לו גם אלבומים של שיתוף פעולה כמו עם נאז ואחרים, אבל "Stony Hill" שדלף במהלך השנה לרשת עושה רושם של פרויקט איכותי ביותר.

הביט המוכר של המארליז, הפקות של בייבי ג'י (הבן של קינג ג'אמיס האגדי) ושיתופי פעולה עם סטיבן מארלי בצ'ונים מעולים כמו "Medication" קטפו את הכותרות. וכן, היה שם גם שיתוף פעולה מפתיע עם מייג'ור מאייג'ה. אם השם לא אומר לכם הרבה, מדובר בבן של באונטי קילה. בדיוק ככה. אל תחמיצו.

כרוניקס
2017 ואחרי חמש שנים בביזנס זה בהחלט זמן לאלבום בכורה. "Chronology" שיצא לפני מעט יותר מחודש טומן בתוכו את הקול הנהדר של כרוניקס והפקות משובחות. אחרי שאסף במהלך השנים האחרונות כמות לא מבוטלת של צ'ונים, הוא כלל ב-16 הצ'ונים של האלבום כמה מהם כמו "Likes" שגורף הצלחה רבה בג'מייקה בתקופה האחרונה. גם "Smile Jamaica" הנודע, "Majesty" וכמובן "Spanish Town Rocking" שיושב על חידוש לרידים של באריגנטון לוי נכללים בפנים. ואם כבר בארינגטון אז האבא, כרוניקל שמזכיר והזכיר תמיד את לוי, מופיע גם הוא בשיתוף פעולה עם הילד המוצלח.

דקסטה דאפס
ב-2014 הוא פרץ בסערה בג'מייקה למרות שכבר היה בתעשייה מספר שנים לפני כן. הסקסיות שנוטפת ומצליחה להפנט לא מעט מחובבות הדאנסהול והרגאיי עשתה את זה גם באלבום הבכורה – "Intro".  צ'ונים, שיתופי פעולה עם בלאקמאן (ולא בפעם הראשונה) ואיליין וצ'ון שמכה גלים בג'מייקה בשם "Owner". כן, דקסטה תפס בעלות.

ואחד לשנה הבאה
2017 עוד לא הסתיימה והבשורה הבאה תהיה אלבום הבכורה של ספייס. אחרי ששרפה את הבמה בסאמפסט, הבטיחה "מלכת הבמה" לתת שואו גם באלבום שיכיל הפתעות. גם ורשאן, אחד הצעירים המבטיחים בביזנס צפוי לשחרר אלבום בכורה עליו הוא שוקד בימים אלו. מורגן הריטייג' חיכו עוד שנתיים כמיטב המסורת בשנים האחרונות ושיחררו את "Avrakedabra" וגם גינג'ה סיפק אלבום שני בקריירה שלו, "Roots".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply