עצמאות ביארד סטורם: נצ'י נצ', סול ג'יי ויוניטי סאונד באים לתת וייב
20 באפריל 2015  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, הופעות חיות, יארד סטורם  //  No Comment

התאוששתם מפורים? הקרו שנותן לכם את הוייב הג'מייקני בישראל עם עוד הפקה והפעם במיוחד ליום העצמאות. המשמעות: הרבה כחול לבן אבל עם תיבול של ירוק-צהוב-שחור. הפרטים בפנים, יש גם סקרים

YardStorm-Independanceמהדורת עצמאות משובחת. יארד סטורם

אחרי דאנס מטורף בפורים ועוד לא מעט במהלך השנה וקצת האחרונות, יארד סטורם ממשיכים לתת לקהל הישראלי את תרבות הדאנסהול והסאונד סיסטם הישר לווריד. יארד סטורם כבר הפך מותג שגור בפיהם של כל חובבי הסצנה ואף זכה לתגובות מעבר לים.

גם את יום העצמאות 2015, יארד סטורם תיככנו כמו שצריך על מנת לתת עוד ערב מלא וייב ו"פול אפס". למי שטרם התוודע – החבורה מורכבת מאיימר סאונד, מיסטיקל יוט סאונד, רודבוי סאונד וטבסקו מ-Badboy Int'l, ובשיתוף עם החנות והלייבל, מאד מאן, בתחנה המרכזית.

 

במהדורה הנוכחית שתתקיים בערב יום העצמאות ב-22 באפריל, יתארחו יוניטי סאונד, שכל מי שבקיא בעבר של תרבות הסאונד סיסטם בישראל, יכול בוודאי לזכור את מה שהביא דדי ג'י (מייסד הסאונד) לסצנה בישראל. הרידימים הג'מייקנים שנחתכו בזה אחר זה ע"י אמנים ישראלים, תמיד זוכים להקפיץ את מי שמגיע לדאנס בו נמצאים יוניטי.

בנוסף אי אפשר בלי תוצרת נוספת כחול ולבן. סול ג'יי ונצ'י נצ', שניים מהאמנים הכי חמים בסצנת הדאנסהול-רגאיי-היפ-הופ בישראל יעלו למופע מיוחד ולא שגרתי.


כמובן שבמקביל יהיו שם גם הסאונדים שמרכיבים את יארד סטורם, איימר סאונד, רודבוי סאונד ומיסטיקל יוט שחזרו מטור בו ניגנו בגרמניה בכמה וכמה אירועים. עצמאות 2015, מהדורת יארד סטורם, אל תחמיצו.

לדף של יארד סטורם בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply