פופקאן מציג: ועכשיו הזמן לנייר
12 בספטמבר 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  1 comment

אחרי כובע וחולצות, זה הזמן לנייר גלגול. קבלו את ה-"Unruly Rizla", בקרוב בחנויות (לא בישראל). וגם: צפו בחינוך שהילדים בג'מייקה מקבלים – מפופי ועד איידוניה. הרשת מברכת

popcaanRizzla

מישהו אמר "Unruly Rizla"?

כמו בכל שבוע, גם הפעם הרשת עסקה בחיים שמפורסמי ג'מייקה – וכשמדובר בג'מייקה, מדובר לרוב במוזיקאים כאלה ואחרים. "לא ידענו, לא שמענו", בעקבות מה שאולי פספסתם וכדאי שתתעדכנו.

בשם המותג
כשהוא כבר מותג מוזיקלי בתעשיית הדאנסהול, פופקאן הבין שצריך לנצל מומנטום. ה"Unruly Boss" שכבר השיק ליין כובעים, החליט לעשות צעד נוסף בענייני מסחר. קבלו את ה-"Unruly Rizla" – ניירות גלגול עם המותג של פופקאן.

"זה חשוב מאוד לכל אמן לצאת מהקופסא רק של המוזיקה ולעשות עוד דברים", ציין 'פופי'. הריזלות טרם יצאו באופן רשמי לחנויות, אבל בקרוב תוכלו לעשן בלי חוקים, לפחות להרגיש ככה.

ואם כבר מותג, אז עד הסוף
בקמפיין משותף של לא מעט מאמני הדאנסהול והרגאיי, החליטו כי חינוך יבוא דרך המוזיקה. לא מעט מהם ביקרו בחודשיים האחרונים בבתי ספר ברחבי ג'מייקה וחלק עוד יעשו זאת. קונשנס לקח כמה מהם לטור, רומיין וירגו יעשה זאת בקרוב וכן, גם פופקאן כיאה למותג, חזר לבית ספר בפורטמור.

הוא לא עשה את זה לבד וסחף איתו את איידוניה שעזב לרגע את ה-"Project Sweat" שלו אחרי ההשקה, דיאבלו, זאגה, טארוס ריילי ובן בריתו צ'ינג. התוצאה? ילדים, נערים ונערות משולהבים. אז ככה זה נראה בתיעוד מלא והוספנו גם את ההשקה של 'דידי'. תבלו.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

1 Comment to “פופקאן מציג: ועכשיו הזמן לנייר”

Leave a reply