פלטיניום: 2018 מתברכת במכת אלבומים חדשים
25 בפברואר 2018  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

עוד לא התאוששנו מהאלבומים של כרוניקס ודמיאן מארלי ועכשיו כבר מביטים קדימה. אוקטיין בצבעים חדשים, קונשנס פורץ גבולות והבכורות של רומיין וירגו וקבאקה פיראמיד. הכל כאן

בצבעים. האלבומים של 2018

שנת 2018 נפתחה ואיתה השקות האלבומים. אחרי שבשנה שעברה כרוניקס ודמיאן מארלי הגישו אלבומי מופת, זה הזמן לבכורות, לחומרים מבטיחים ולפריצת גבולות. קבאקה פיראמיד עובד על בכורה, רומיין וירגו ואיי אוקטיין מתכננים להפיץ כמו תאומים וקונשנס קופץ שלב. הנה לכם סקירה מהעתיד הקרוב.

קונשנס, אלבום מספר 3
שם האלבום:
IFG
תאריך הוצאה: היה אמור לצאת ב-19.1.18, יצא מאוחר יותר השנה
מה צפוי לנו:
האלבום השלישי במספר של קונשנס אמור לספק וייבז כמיטב המסורת ולגעת בשוק הבינלאומי. צ'ון הבכורה שנחשף היה "Better Money" בהפקה של די ג'יניוס ומאז הוקלטו עוד מספר חומרים שייכנסו גם הם לרשימה. שיתוף פעולה עם הראפר ריק רוס בהפקה של ראשן (אחד מחבריו הקרובים של קונשנס ומפיק משובח בפני עצמו). יהיה שם ככל הנראה גם הצ'ון "Beatiful" והצ'ון "Tun Round" שיצאו לאחרונה לאוויר העולם. יש למה לצפות.

איי אוקטיין, אלבום מספר 3
שם האלבום: Love & Life
תאריך הוצאה: 30.3.18

מה צפוי לנו: אוקטיין כבר ותיק בתעשיה וגם בשוק הוצאת האלבומים. אחרי אלבומים נהדר ב-2014 בשם "My Journey" עם הפקה משובחת של DJ Frass הגיעה 2018 וזה הזמן לעוד אחד. "יש לי מערציבים בכל העולם ולמרות שרציתי לשמור על זה שורשי האני משלב באלבום הזה כדי שכולם יזדהו. יהיה כאן משהו שינוע בין רגאיי, דאנסהול ואפרוביט לטיני", אמר אוקטיין על הצפוי. 17 צ'ונים צפויים בו ובהם שיתופי פעולה עם דמרקו, רומיין וירגו וגם צ'ונים עם ג'יי בוג וג'ינג'ה בצ'ון שכבר חרך רחבות בג'מייקה.

קבאקה פיראמיד, אלבום בכורה
שם האלבום:
Contaband
תאריך הוצאה: טרם ידוע, מאוחר יותר השנה.

מה צפוי לנו: אחרי לא מעט סינגלים, שני מיקסטייפים ו-EP, קבאקה פיראמיד העלה הילוך וכפי שכבר ציין בראיון ב"קאבום" – זה הזמן הנכון לאלבום בכורה. "לאנשים יש כבר מספיק ממיקסטייפים שלי. זה הזמן לקריירה אמיתית ולאלבום", ציין האיש מאחורי המילים. זה לא סוד שהקשר שלו קבאקה עם דמיאן מארלי צמוד ואפשר בהחלט לראות היטב את הנגיעות של "JR Gong" בהפקות. "Can't Breath" יצא כסינגל הראשון מהאלבום והוא בהשפעה של לורן היל. לאחרונה שוחרר הצ'ון "Borders" יחד עם האמן האפריקני סטונבוי יליד גאנה. הוורסטיליות והיכולת הליריקלית של קבאקה ניכרים היטב ואיתם גם הנגיעות של ההיפ הופ בצ'ונים. מוכשר כבר אמרנו?

רומיין וירגו, אלבום בכורה
שם האלבום: Love Sick
תאריך הוצאה: 30.3.18
מה צפוי לנו: התאום של אוקטיין יצא באותו יום אבל צפוי להיות האולטימטיבי למי שאוהב לאברס מהדור החדש. רומיין וירגו הוא בהחלט הפרצוף החדש של הלאברס וצבע את האלבום הראשון שלו בגוון אהבה כולו: "אני מאמין שאהבה היא הדבר היחיד שיציל אותנו, לא רק במונחים של יחסים, אלא במובן האנושי הרחב. שום דבר לא חזק יותר מאהבה והוא יכול לאחד את כולם ללא קשר לדת, גזע, צבע, אמונה, הכל", ציין וירגו על הנולד. בין הצ'ונים תמצאו את "Love Sick" עצמו, את "Now" ואת הצ'ון החדש שלו "Still". למי שמאמין באהבה.

אהבתם? תנו לנו לייק גם בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply