פרידות ומריבות: ג'מייקה סוערת לפני סוף השנה
7 בנובמבר 2015  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

"לא ידענו, לא שמענו": פופקאן עוד יגרום לכרוניקס לקנא אחרי שזכה בפרס יוקרתי, ביני מאן כבר מקנא וסופג אש ואלקליין מאוהב ומפנק. וגם: אחד הזוגות היפים בג'מייקה – הסוף? עמוס מתמיד – הפרטים בפנים

Alkalineאלקליין מציג אהבה. עוד לא רץ לחתונה

סוף השנה מתקרב ומשמעות הדבר לא מעט רידימים חדשים. האמנים שבטור מסיימים אותו ממש בקרוב ולקראת דצמבר כולם יהיו בג'מייקה כדי לחגוג את חג המולד עם המשפחות שלהם.

וכמו במשפחות הכי טובות, לא הכל שקט בג'מייקה. כמיטב המסורת "לא ידענו, לא שמענו", מנסה להביא לכם כמה מהפרטים הכי חמים בביצה המקומית של ג'מייקה.

פופקאן מעל כולם
עוד הישג ל-"Unruly Boss". הפרידה מווייבז קרטל הרימה אותו למעלה וכיום 'פופי' הוא שם דבר בפני עצמו בתעשיית הדאנסהול. עוד ראייה לכך הגיע השבוע בטקס הנחשב של פרסי ה-MOBO – פרסי המוזיקה השחורה שנערך בלונדון.

popcaanwinner

פופקאן הקדים אמנים כמו כרוניקס, פרוטוג'ה והגיבור המקומי – סטיילו ג'י כשזכה בתואר אמן הרגאיי של השנה. עוד צעד שמוקיר את עשרות הלהיטים ששיחרר בשנתיים האחרונות.

ביני מאן נגד כולם
מאחד שמצליח לאחד שמרתיח. ביני מאן החליט לאחרונה לפתוח פה נגד תעשיית הדאנסהול העכשווית. למרות שה'דוקטור' הוא מותג בפני עצמו בתעשייה, ולאחר שהציג סולחה עם באונטי קילה בצ'ון "Legendery" מהשנה שעברה, הוא התפנה לירות לעבר שניים שבאונטי טיפח.

בראיונות שהעניק לאחרונה תקף את וייבז קרטל וקבע: "הדאנסהול לא מתנהל בתוך הכלא, איזה דוגמה זה נותן". ביני התכוון במפורש או שלא לקרטל שלא נשאר חייב וכינה אותו: "אחד הממורמרים בתעשייה. אחד הקנאים הגדולים שיש".

ביני לא הסתפק בקרטל והשיב למובאדו על הצ'ון "Warn Dem" שיצא קודם לכן השנה. צ'ון חדש שלו בשם "Think Mi A Simma", כוון כולו ל'גולי גאד' ולאחר מכן הוא אף הוציא הבהרה בנושא. להתרגש? לא ממש ככה זה עולם הדאנסהול ולעיתים זה מה ששומר אותו חם חברים.

אלקליין מפנק
ונעבור לאחד שהספיק לחטוף ולהחטיף לכל העולם גם כן. אלקליין רק בן 22 ונחשב לאחד האייקונים הגדולים בעולם הדאנסהול אחרי הפריצה המפתיעה ב-2013. עכשיו שמעמדו מקובע כאייקון, הכסף כמובן זורם והוא לא יורד מהכותרות.

זה החל ב'דיס' שחטף מלא אחר מאשר יוסיין בולט שקרא לו 'חיקוי' של קרטל. אלקליין ענה מיד עם צ'ון בשם "Champion Boy" כדי להבהיר מי כאן האלוף.

במקביל, השמועות על אירוסיו לחברה שלו היו מוקדמות והוכחשו נמרצות על ידי אחותו שהיא גם המנהלת שלו. לפחות קיבלנו תמונה. ולא בזה תמו עלילות ה'אמן והקעקוע בעין'. אמרנו כסף? אלקה החליט לפנק את אמא ועוד איך לפנק. שרמיין בארטלי, זכתה לבית שמוערך ב-22.5 מיליון דולר ג'מייקני. וילה רבותיי בגבעות של קינגסטון – לא תפרגנו לילד?

AlkalineMotherHouseאלקליין בבית החדש. ככה מפנקים את אמא

ג'ה קיור מפרק

ונסיים עם חדשות לא ממש משמחות, וגם לא ממש כאלו שקיבלו אישור. אחד הזוגות היפים בתעשייה, ג'ה קיור ואשתו קמילה מקדונלד פירקו על פי מקורות את החבילה וזאת אחרי 4 שנות נישואים ועוד שלוש של חברות שכללה צ'ון שכולו קמילה בשם – "Never Find" בו היא גם כיכבה.


לזוג ילדה אחת אבל פי דיווחים את חג המולד הם יבלו בנפרד. קמילה לפחות תעשה זאת באווירה מוזיקלית לצד אחיה, קזנאמדי וקליסה. אישור אגב עדיין אין, כך שאולי תהיה נחמה.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply