פריצת השנה: בשיא המומנטום ורשון בדרך לאלבום בכורה
14 בספטמבר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  1 comment

עם ליריקס כובש הוא נחשב לאחד הכוכבים העולים בג'מייקה וללא ספק לקח בקלות את תואר פריצת השנה. עם "Inna Real Life" ו-"Use Too Hungry" ברזומה, זה הזמן למשהו "Unofficial". אם לא הכרתם, זה בדיוק הזמן

Vershonורשון. ה-פריצה של השנה

מאות ג'מייקנים מנסים מזלם במוזיקה, יש מי שאומר שבאי הקאריבי יש כמה אלפי אמנים. רק הגדולים באמת זוכים לחשיפה, אך יחד עם זאת, מדי שנה יש את מי שפורץ בסערה והחוכמה היא להישאר רלוונטי.

אחרי שכבר כתבנו על הפריצות המפתיעות של השנה עד כה, יש אחד שעשה זאת מעל כולם ומסתמן כאמן שידבר הרבה בעתיד הקרוב וגם הרחוק. פריצת השנה היא ללא ספק שלו.

את קמאר בראון אתם תכירו כוורשון, יוט עולה ש'חורך' כל רחבה בג'מייקה בימים אלו ממש עם צ'ונים של מציאות. כשהוא רק בן 24 – נראה כי אין בשל ממנו לפריצה זו.

"מוזיקה זה האושר שלי בחיים. בלי מוזיקה זה יהיה כמו מילון בלי מילים", הוא מעיד על עצמו. עכשיו כשבאמתחתו כבר שני להיטים שמתנגנים בקינגסטון, היוט, יליד הגטו של קוקברן פן בקינגסטון, יודע כי השמיים הם הגבול.

ומה עושים כשהשמיים הם הגבול? מכוונים לאלבום. "UnOfficial" – צפוי להיות אלבום הבכורה של ורשון שיצא בתקופה הקרובה, כי ככה זה כשמנצלים מומנטום. 11 צ'ונים שחלקם כאמור כבר נשמעים ממערכות הסאונד הבלתי נגמרות בג'מייקה מדי יום.

"Inna Real Life", "Use Too Hungry", "Tun It Up Ya Now" ו-"Mi Heart To Clean" יהיו בו. את שם הנושא הוא לקח מצ'ון שהפיק לו ממש לאחרונה, מרקוס מיירי, הבן של בוג'ו בנטון ומפיק עולה ביארד. ספרתם נכון – חמישה צ'ונים.

"אני ממש אופטימי לגבי הפרויקט הזה. יש שם שיר לכל אחד", העיד ורשון והוסיף: "זה ייתן הזדמנות לכולם להיחשף אליי". עם מוזיקה שאי אפשר להישאר אליה אדיש, ורשון בדרך לקבע מעמדו בתעשייה. אנחנו בעד ואתם?

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

1 Comment to “פריצת השנה: בשיא המומנטום ורשון בדרך לאלבום בכורה”

Leave a reply