צעדים ראשונים
7 בינואר 2012  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, רידימים חדשים  //  No Comment

2012 נפתחת לה עם הרבה מאוד מוזיקה חדשה. סיזלה מפציץ טיונים, יאמי בולו חוזר, ג'ה קיור הולך להיות אבא, וגם האלבומים שסיפרנו עליהם עוברים ליטושים אחרונים.

אנחנו עם צעדיה הראשונים של שנת מוזיקה חדשה. מי שבינתיים מרבה בהוצאת טיונים כבר בפתיחתה הוא סיזלה קלונג'י שמזמן לא זכורה כזאת כמות של טיונים מפיו. אלבומו החדש The Chant יצא בפברואר, אך בינתיים הוא מנסה להוכיח כי קולו חי וקיים לאחר שנה רצופת מהמורות בדרך. אנחנו תוהים עם הוצאת כל כך הרבה טיונים תחזיר את סיזלה אל קדמת הבמה או שמא תעשה את ההיפך ותוכיח כי הימים ההם כבר לא יחזרו. הרבה טיונים נספרו רק בשבוע האחרון מבית היוצר של קלונג'י.  חלקם מוגשים לכם בזה אחר זה על גבי רידימים חדשים, לגבי האיכות? תשפטו אתם.

ג'ה קיור שאלבומו החדש World Cry יצא גם כן בשבועות הקרובים ולאחר שיציאתו נדחתה בכמעט חצי שנה, מגלה לנו את הסיבה לכך. נישואיו לקמילה מקדונלד אשתקד הובילו את השניים לרצון לבניית משפחה ותמונות שהתפרסמו בימים האחרונים מגלות כי היא אכן בהריון. בייבי קיור יהיה היורש של אביו?

אז אותם האלבומים שלהם כולם מצפים הם של סיזלה, ג'ה קיור וכמובן גם אלבומי הבכורה של איי אוקטיין, Crying To The Nation ושל קונשנס Mental Maintenance. בינתיים ממשיך האחרון בהוצאת טיונים וחושף לנו טיון בשם Do Sumn, אז מה שאנחנו נעשה הוא פשוט לצפות ולהנות גם מההסבר הנלווה.

אחת מזמרות אשתקד, איתנה הוציאה אף טיון חדש ביממה האחרונה ממש אשר נקרא I Am Strong

פופקאן הלוהט הוציא קליפ לטיון החם שלו, Only Man She Want.

ובגזרת הרידימים שימו לב ל-5th Gear שעליו תמצאו לא רק את סיזלה, אלא גם את בוג'ו בנטון שמקליט ממקום מושבו בכלא ואם תחפשו טוב גם את בלאק ריינו ופלקס.

רידים נוסף הוא Quickie עליו כמובן שסיזלה הספיק להקליט, אך הוא מחזיר אלינו את יאמי בולו בביצוע מעניין וכמו כן את אנתוני בי ונאטורל בלאק.

ולקול חדש ומעניין בשם אייה סלייס. מי שעוד לא זכה להכיר את האמן המתהווה הזה, יוכל לעשות זה באמצעות הורדת המיקסטייפ החדש שלו.

ולסיום המצעד החם של Hype TV מג'מייקה.

About the Author :

Leave a reply