צפו: דמיאן מארלי, צ'אם וטארוס ריילי בביצועים אדירים ב-Tuff Gong
30 בינואר 2014  //  By:   //  הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

תחנת המוזיקה השחורה של ה-BBC יחד עם דייויד רודיגן סיפקו עוד רגעים מלהיבים. ריילי עם הלהיט הגדול של השנה האחרונה שלו, צ'אם ו-Jr Gong עם "Fighter" ואפילו כרוניקס היה שם

Tarrusriley-TuffGongטארוס ריילי באולפני ה-Tuff Gong

תחנת המוזיקה השחורה של ה-BBC הבריטי, ה-BBC 1EXTRA ממשיכה לספק רגעים מכונים לחובבי מוזיקת הרגאיי. יחד עם הדי ג'יי המפורסם ושדר הרדיו הבריטי, דייויד "ראם ג'אם" רודיגן, הביאה התחנה כמה מהכוכבים הגדולים של תעשיית ה-ONE DROP והרוטס רגאיי לאולפני "Tuff Gong" בקינגסטון, לסשן שהועבר בלייב ברדיו הבריטי בתוכניתו של רודיגן.

כרוניקס, דמיאן "Jr Gong" מארלי, צ'אם וטארוס ריילי יחד עם להקה חיה ביצעו את הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה מבחינתם בסשן מרהיב.

ריילי שוב הזכיר לכולם את טהרת ה-"One Drop" עם הכישרון שלו ועם "Gimme Likkle One Drop", הבלתי נגמר ואילו צ'אם ומארלי הצעיר ביצעו את הלהיט החדש שלהם, "Fighter".

אולפני ה-"Tuff Gong" שהחלו כאולפני ההקלטות של הווילרס ובוב מארלי ממשיכים להיות מקום עליה לרגל עבור אמני רגאיי ודאנסהול שמקליטים שם לא מעט. גם אמנים כמו שינייד אוקנור, לורין היל וסנופ ליון בחרו להקליט במקום במהלך השנים האחרונות כדי לחוות את ההילה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply