צפו: הצצה לתוך העולם של ג'המיל
20 במאי 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, חדשות אחרונות, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

הוא נשאר נאמן לאמת שלו ונחשב לאחד האמנים הצעירים המוכשרים בג'מייקה ועכשיו חושף את הדרך. העבודה, המחמאות והמילים. ויש גם מחמאות מ-Notnice – הכל בפנים

Jahmielג'המיל. צעד צעד

צעירים רבים בג'מייקה מחפשים את הפריצה דרך צ'ון כזה או אחר, אך בוחרים לעשות זאת דרך צ'ונים מלאי הייפ. כלומר, מילים שיאפשרו הזדהות מהירה של הקהל, מה שנקרא – "Easy Pully Up". מנגד, יש גם כאלו שהולכים עם האמת עד שמגיע הרגע בו משתחרר צ'ון הפריצה.

אחד כזה שכבר הספקנו להכיר לכם הוא ג'המיל. יוט מלא כישרון שעושה זאת לאט לאט בדרך לתהילה. שלא תטעו לרגע, השם כבר מוכר, הוא נמצא בתעשיה כבר כמה שנים למרות שהוא בסה"כ בן 22. הוא אפילו התחנך אצל דונובן ג'רמיין בפנטהאוס, למד מהגדולים ביותר כמו ברס האמונד ובוג'ו בנטון, אבל היום זה כבר בזכות עצמו.

כחלק מהנסיון לשווק את עצמו הוא השיק ממש בימים אלו וידאו דוקומנטרי קצר שמשלב את הדרך שלו עד כה בתעשייה בתוספת הצ'ונים הבולטים שכבר הספיקו להישמע בג'מייקה בלא מעט מקומות וגם מחוצה לה.

ג'המיל יליד פורטמור, אף שיחרר לאחרונה צ'ון שמעיד על כך שלא ימכור את נשמתו כדי לכבוש את העולם. "Gain The World", הוא צ'ון אמיתי ומלא השראה לכל אלו שרצים מהר מדי או קופצים מעל הפופיק. בחודש הקרוב הוא יוצא לכמה הופעות בארה"ב לראשונה בחייו וסימן כבר יעדים בדרום אמריקה. אנחנו סימנו אותו כבר לפני ארבע שנים, עכשיו תורכם, אם טרם עשיתם זאת.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply