קבאקה הפיק: קורו פאייה מציג סינגל של אמן עולה
23 באוקטובר 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  1 comment

הוא נמנה על ה-"Bebble Rock" של קבאקה פיראמיד ועכשיו התור שלו לפרוץ. "New Day" הוא סינגל הבכורה מתוך פרויקט חדש. המפיק: קבאקה פיראמיד בכבודו ובעצמו – שווה בדיקה

Koro-Fyah-New_Dayקבאקה פיראמיד ממליץ. הסינגל החדש של קורו פאייה

אחד הדברים היפים שקיימים בתעשיית הרגאיי והדאנסהול בג'מייקה הוא טיפוח הצעירים. כשאמן מגיע למעמד מסוים בדרך כלל בנוסף לטיפוח הקריירה שלו, הוא דואג לאמנים נוספים שיתפסו במה. זה קרה עם ברס האמונד וג'ה קיור, זה קרה עם באונטי קילה שהיה כמו מנטור עבור מובאדו, וייבז קרטל, ביזי סיגנל והמשיך גם לאמנים צעירים כאייארה.

גם קבאקה פיראמיד, למרות שהוא עצמו לא יותר מדי שנים בביזנס, כבר קיבל סוג של מעמד של כוכב בסצנה ובייחוד בתחייה של מוזיקה הרגאיי בג'מייקה. כמו שסיפר לנו בראיון בקאבום, קבאקה גם מטפח אמנים חדשים כשהשם העולה מהמחנה שלו הוא קורו פאייה.

יחד עם ה-Bebble Rock שלו, הצוות שעוטף את קבאקה, קורו פאייה מציג את סינגל הבכורה שלו "New Day" מתוך פרויקט של צ'ונים שישחרר בקרוב. את הסינגל הפיק קבאקה פיראמיד בעצמו והמטרה היא לשווק את קורו פאייה כעוד אמן של הלייבל "Bebble Rock" במטרה לכבוש לא מעט את תחנות הרדיו, המצעדים וכמובן גם את הבמות בג'מייקה ומחוצה לה.

כבר בימים הראשונים שלו, הסינגל חווה השמעות רבות והתגובות חיוביות לגמרי. סמנו עוד שם ברשימת אמני הרגאיי המתהווה בג'מייקה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “קבאקה הפיק: קורו פאייה מציג סינגל של אמן עולה”

Leave a reply