קבאקה פיראמיד צומח: EP חדש ייצא בתחילת נובמבר
11 באוקטובר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

הצמיחה ממשיכה: אחרי ה-"Rebel Music" האדיר, עכשיו תורו של "Lead The Way". כל הלהיטים בפנים והמון מסרים. "האלבום הזה הוא פשוט מדוייק", מעיד קבאקה. מחכים בקוצר רוח

kה-EP החדש בדרך. העטיפה כבר מוכנה

אמן הרגאיי/היפ-הופ הג'מייקני, קבאקה פיראמיד עתיד לשלוף בקרוב עוד צעד בדרך שלו לפסגות עולם המוזיקה. אחרי ה-EP  הראשון המרשים שלו, "Rebel Music", הוא עתיד לשחרר בתחילת נובמבר את "Lead The Way", פרוייקט משותף ברמה בינלאומית שיכלול את מיטב הצ'ונים שלו מהתקופה האחרונה.

קבאקה ישחרר זאת תחת התווית שלו Bebble Rock, עימה צועד בשנתיים האחרונות בהן פרץ לתודעה בג'מייקה וגם מחוץ לה. לאחרונה הוא חזר מסיבוב הופעות עמוס באירופה כאשר בין היתר שרף במות בספרד, גרמניה, צ'כיה, פולין, אוסטריה ודנמרק – והוכיח כמה הוא פופולארי גם בפסטיבל הרוטוטום בספרד.

ב-EP  יהיו כל הלהיטים הגדולים: "No Capitalist", – הפקה של צ'ימני רקורדס, "Worldwide Love",  "Warrior" יחד עם פרוטוג'ה וגם "King Kabaka", כאשר גם ה-Zincfence Records, שעובדים בצמוד לכרוניקס שותפים לתהליך.

קבאקה הסכים לשפוך קצת אור על הצפוי ואמר: "אני מאושר לתת את הפרוייקט הזה לקהל. אני חושב שזה מעיד על הצמיחה שלי כאמן והמסר של אחדות ניכר בשיתוף הפעולה בין המפיקים המעורבים באוסף הזה – שהוא לדעתי פשוט מדוייק".

ה-EP  צפוי להיות משוחרר בכל הערוצים הדיגיטליים ברשת וכמובן באייטונס, כמו כן תהיה גם גירסת דלוקס עם שלושה צ'ונים כבונוס.

לעוד עידכונים, צ'ונים, רידימים, ראיונות וחדשות הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply