קבלו את האינטרו: אלבום בכורה לדקסטה דאפס
22 במרץ 2017  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, ביקורת אלבומים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  No Comment

אחרי שנתיים בפסגה ובלי יותר מדי לפרט, אמן הדאנסהול המבטיח שפרץ עם 7/11, ישחרר אלבום ראשון ב-27 במארס. אז המ שכן ידוע ושיתופי הפעולה המבטיחים כאן

רק הפתיח, דקסטה דאפס

הגיע הזמן לאלבום הפתיחה. אחרי שפרץ בסערה ב-2014 בג'מייקה, דקסטה דאפס צפוי לשחרר את אלבום הבכורה שלו – "Intro" בתוך מספר ימים. ה-27 במארס הוא המועד המדויק על פי הדיווח של אמן הדאנסהול הלוהט.

דקטסה לא מסר יותר מדי פרטים על האלבום אך הוא צפוי לכלול את אחד הלהיטים האחרונים שלו "Mi See Mi Bad N Miss U". כמו כן יהיה שם שיתופי פעולה עם איליין בצ'ון שנקרא "Be Good" ועם בלאקמאן בצ'ון "Superhero", זכר ללהיט שהשניים כבר עשו יחד – "Miss U So Much".

האלבום יוצע למכירה דרך האייטיונס וצפוי גם מופע השקה בג'מייקה.

את מרבית האלבום הפיקו לייבלים שונים כמו "Dunwell" ו-"Biggy Music" בקינגסטון, וזאת למרות שדאפס עצמו גדל כפרויקט של הלייבל "Daseca" ועדיין מלווה על ידי אנשיו בשנים האחרונות ואף אמון על הוצאת האלבום.

דקסטה דאפס, ששמו האמיתי הוא לואי גרנדיסון הספיק לתפוס כותרות בזכות צ'ונים כמו "Morning Love", "Shabba Madda Pot" וכמובן "7/11" ו-"Chinese Jordan".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply