קיץ חם: סטיבן מארלי ישחרר אלבום חדש אחרי חמש שנים
24 במאי 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

יש למה לצפות: עם "Rockstone" ו-"Ghetto Boy" בקנה ועוד שלל אמנים "ראגה" סוף סוף ישלוף עוד תוצר משובח. אז מי עוד ברשימת שיתופי הפעולה מלבד דמיאן מארלי?

Stphen-Marleyסטיבן מארלי בגרסה מבטיחה

הוא טיפטף לא מעט מהם כסינגלים, אבל חמש שנים אחרי שזכה בפרס הגראמי על אלבום הרגאיי של השנה עם "Revelation Part 1 – The Root Of Life", סטיבן 'ראגה' מארלי ישחרר ביולי את אלבומו השלישי או הרביעי (אם אתם מחשיבים את הגרסה האקוסטית של 'Mind Control') – "Reveleation Part 2 – The Fruit Of Life".

23 צ'ונים מבטיח לנו מארלי בן ה-44 כברשימה תמצאו את הסינגלים שכבר רצים בשנים האחרונות. "Rockstone" המופתי עם סיזלה וקפלטון וגם "Ghetto Boy", צ'ון שקצת נותר בצל בצוותא עם באונטי קילה וקוברה, שניים מהדי ג'ייז הבולטים של שנות ה-90.

מארלי ישלב באלבום לא רק רגאיי ואת זה אפשר להבין מרשימת האמנים שצפויים לשתף פעולה בצ'ונים שכבר הוקלטו אך טרם דלפו לרשת. מ-R&B ועד להיפ-הופ. יהיו שם באסטה ריימס, ריק רוס, וויקלף ז'אן וגם איגי אזלאה. ואיך אומרים? הכל נשאר במשפחה – כשגם דמיאן וקימאני מארלי, והבן של סטיבן, ג'ו מרסה, יציגו צ'ונים משותפים עם "ראגה".

אחרי שכבש את המצעדים עם צ'ונים כמו "No Cigarrete Smokin", "Tight Ship" ו-" Jah Army" באלבום המופלא ההוא, יש הרבה למה לצפות. ה-22 ביולי, מוכנים?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply