קלה דרכו? קלאדו בדרך לצמרת הדאנסהול
10 במאי 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  2 Comments

הוא מסומן כאחד הכישרונות העולים ב-2014 בסצנת הדאנסהול בג'מייקה. "Personally" זוכה להתנגן המון ברחבי קינגסטון, ואיך אפשר בלי ה-"Good Good Bring Life". היכרות עם אמן שלמד דרך דובפלייטס

Kalado2014 תהיה שלו? קלאדו

אמן הדאנסהול הצעיר, קלאדו ממשיך בימים אלו ממש את הנסיקה שהחלה בשנה שעברה כשהצ'ון שלו "Good Good Bring Life", התנגן לא מעט בדאנסים ברחבי קינגסטון וג'מייקה.

קלאדו הוא עוד אחד מהקולות העולים בסצנת הדאנסהול הג'מייקנית שמסרבת לעצור מלחשוף לעולם כישרונות צעירים.

הוא נולד בשם איטון גורדון במקספילד פארק, בקינגסטון ועבר בגיל חמש למחוז קלרנדון באי. על מנת לחדד את הכישורים שלו, היה מגיע קלאדו לאולפנים בהם אמנים מהאיזור הקליטו דובפלייטס ובכך למעשה למד את העבודה הליריקלית במוזיקה.

Kalado-picלמד דרך הדובפלייטס. קלאדו

כמו רבים אחרים הוא גם נשען על באונטי קילה ודמיאן מארלי וגם על אמני היפ הופ כמו דרייק וליל וויין. קלאדו החל לשחרר סינגלים כשהראשונים שבהם היו "Badmind Kill Dem" ו-"Sad Streets".

הצמיחה לא איחרה מהלגיע וכאמור אשתקד הוא כבר התנגן לא מעט בקינגסטון, כשאם אתם שואלים מדובר במדד להצלחה בשוק המקומי. את 2014 הוא החל עם קליפ ל-"Pree Money & Gyal", על ה-Sunlight Party רידים של בלאק ספיידה שיצא בסוף 2013.

בימים אלו ממש הוא השיק קליפ לצ'ון "Personally", בהפקה של קשפלואו רקורדס, צ'ון שמנוגן לא מעט באי והופך אט אט ללהיט. הקליפ עצמו כולל חבורת רקדניות מקצועניות מניגריה ויחד יצרו קליפ מרהיב.

"הקליפ זוכה להמון השמעות ברדיו בג'מייקה וגם בערוצים בינלאומיים, אני שמח שיצאתי מהקופסה של אמן דאנסהול טיפוסי בקליפ הזה", אמר קלאדו בנוגע לצ'ון והקליפ. אין ספק שמדובר באחד האמנים העולים בקינגסטון ובג'מייקה ב-2014, אז תסמנו את השם.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

2 Comments to “קלה דרכו? קלאדו בדרך לצמרת הדאנסהול”

Leave a reply