קרטל לרציחות?
2 בנובמבר 2011  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, טיונים חדשים, רידימים חדשים  //  No Comment

וייבז קרטל מחכה לתחילת משפטו בעוון אישום ברציחתם של שני אנשים כשכל הזמן מצטרפים שמות חדשים לפרשה המסעירה. וגם על ביזי סיגנל שחוזר להיות ביזי, טארוס ריילי שלא מותיר ספקות ועוד כמה דברים מרעננים בגזרת הרגאיי מיוזיק.

פרשיית הרצח המדוברת של וייבז קרטל לא יורדת מהכותרות. היום אמור להתחיל המשפט בשעות הבוקר (שעון ג'מייקה) כאשר כבר עתה ידוע כי הראיות סביב מעורבותו של קרטל ברציחתם של שני אנשים, ובייחוד בזה של קלייב "ליזארד" וויליאמס, בחודש אוגוסט האחרון. קרטל שוהה במעצר כבר קרוב לחודש ימים, והיום יוחלט האם לשחררו בערבות או להשאירו בתנאי מעצר. אתמול נוספו לפרשייה אשמים נוספים המגבירים את אפשרות הארכת המעצר של קרטל.

רידים בשם No Doubt, בהוצאת Dub Inc, שטעימות ממנו יצאו כבר לפני חודשיים, מקבל עכשיו ביצועים שלמים שמתפרסמים לאחרונה. אמנים טובים ורבים כמו טארוס ריילי, ביזי סיגנל, קפלטון, פרשר וטוני קרטיס הם בין השמות שתמצאו עליו.

ביזי סיגנל אכן נעשה ביזי וחוזר להוציא טיונים בזה אחר זה לאחר שגם הוציא ממש לאחרונה טיון על הרידים Back To Basic

עוד רידים שיצא לאחרונה ובניחוח לטיני כנראה, נקרא Mas Fuego. בין השמות שתמצאו שם יהיו ביוגל, פאמבו, לפטסייד וההרכב T.O.K. תאזינו ותראו אם מתחבב עליכם.

אמן נוסף שממש לא נח לרגע הוא אידוניה שחובר ולא בפעם הראשונה לזמרת איישה דיוויס, ויחד הם מוציאים את In Your Eyes

אמן נוסף שהיה בכותרות לא מזמן, טוני מטרהורן, חובר לאמן מתהווה בשם קרייג במטרה לתת לו את האופציה לפרוץ

האחים לבית מאריטל, הנקראים כהרכב המריטאל פאמילי מוציאים אף הם טיון חודש בשם Money Laugh

וההרכב Soul4Soul, בו מככבים בני משפחת מקרגור, האב פרדי, דניאל (צ'ינו) וסטיבן (די ג'יניוס) מייצרים קליפ שמשאיר הרבה טעם להמשך ההפקות ובנוכחות פרדי בהחלט יכול להיות מרתק להאזין להם.

<

About the Author :

Leave a reply