רגע לפני שג'מייקה חוגגת 56: המלך החדש של האי
1 באוגוסט 2018  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

רייגין קינג, רק בן 24, גדל כמעט לבד עם שבעה אחים ואחיות אבל הדרך ממונטיגו ביי לבמות הגדולות התקצרה פלאים. תכירו את ה-"One King" שמטריף את תעשיית הדאנסהול

יחי המלך החדש, רייגין קינג

"אני הדבר הכי חם של הדאנסהול כרגע", כך ביטא רייגין קינג את הפריצה המהירה שלו לכותרות לאחרונה. הכוכב התורן של הדאנסהול בג'מייקה, ה-"One King" הוא עכשיו האמן העולה של תעשיית המוזיקה בג'מייקה.

נסיקה מטאורית, מילים שונות, לבוש הולם וקול מיוחד הם רק חלק מהאריזה של מי שחולם להיות כוכב כמו כל הגדולים ואחרי שהופיע ב"Reggae Sumfest" (פסטיבל הדאנסהול והרגאיי הגדול בעולם שמתנקז לכמה לילות משמעותיים) – השמיים הם הגבול.

הוא נחוש, גרובי, לוהט בשביל הבחורות אבל בא מהעיר השניה בגודלה בג'מייקה, ממקומות לא פשוטים ומייצג את הגטו האמיתי של מונטיגו ביי. רייגין קינג מעיד שבמוזיקה הוא מגיל 15 ובג'מייקה כמו בג'מייקה לוקח לפחות כמה שנים טובות להיכנס לתודעה.

רייגין קינג נקרא בשם "ג'ה בי" בתחילת הדרך אך אימץ את שמו של עבריין ידוע. הוא נשר בזמן התיכון אחרי שלא צלח שום בחינה אך על אף שהוא מתחרט על כך, רייגין הוא להצליח בחיים כפי שהוא בונה את הקריירה המוזיקלית שלו. "כל אחד יכול להיות מלך. לשנות דברים בחיים של עצמם וגם של אחרים", הוא הוסיף לאחרונה בראיון ב-Onstage, תוכנית האירוח המפורסמת בג'מייקה.

אימו עזבה כשהיה בן 7 והיגרה לארצות הברית, אביו לא נשא בנטל והוא גדל עם שבעת אחיו ואחיותיו בפלנקרס במונטיגו ביי. לאחר מכן נדד לסבאנה לה-מאר וכיום הוא מתחיל ליהנות מפירות ההצלחה ומודה שהוא תומך בהם ובחברים כעת.

רייגין קינג הוא עוד סממן לקפיצה של מונטיגו ביי בשנים האחרונות כשאמנים כמו טומי לי החלו וטייג'יי והוא הממשיכים. העולם הגלובלי מקרב אותו לארצות הברית יותר מאשר לקינגסטון הבירה. עם צ'ונים כמו "How Me Grow" שמספר על הסבל שעבר בילדותו, "Learn" וכמובן "Tuff" שמצית כל בחורה ברחבי האי הקאריביי – זה בהחלט מתקרב.

אהבתם? תעקבו אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם

About the Author :

Leave a reply