רידים מעולה או סתם מנת יתר?
1 בנובמבר 2011  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, טיונים חדשים, רידימים חדשים  //  No Comment

הרידים OVEPROOF שובה כמעט כל תחנה בג'מייקה ביממות האחרונות ומסתמן כמבטיח מאוד. עוד בדיווח כמה טיונים, אמנים מרוצים ושמות דיי חדשים.

הרידים OVERPROOF שיצא לפני כמעט שלושה חודשים תופס תאוצה כאחד הרידימים של השנה ללא ספק. תחנות הרדיו בג'מייקה סובבות סביבו לאחרונה אין ספור השמעות על שלל הטיונים שלו. רשימת האמנים שהקליטה עליו כוללת מגוון שמות חם ולוהט מעולם הרגאיי העכשווי. מובאדו, אידוניה, ביני מאן, ג'יפשאן, באונטי קילה, קאגו ואחרים מספקים מענה מרענן לסצנת הדאנסהול שמחפשת רידימים טובים בשנת 2011.

ביני מאן משחרר לאחרונה טיונים רבים, חלקם טובים, חלקם פחות. אחד מהם הוא על רידים טרי שנקרא Back To Basic. מלבדו תמצאו את ביזי סיגנל, באונטי קילה, דמארקו ואלפאנט מאן בביצועים משל עצמם לאותו המקצב.

עוד במחדשים בתחום הטיונים ראוי לציין את סטיבן די ג'יניוס מקרגור, בנו של פרדי מקרגור, עם עוד טיון משובח מבית "ביג שיפ" בשם Only God Can Judge Me

קיפריץ' עם Gran Papa, מרסילס הותיק עם Cricket Match וטפלון המשתבח עם Jorney Long

תאגיד ההפקות הענק שחתומים בין שמות רבים מהסצנה VP, מתעתד להוציא בקרוב שני אלבומי אוסף בני שני חלקים, האחד יכיל 16 טיונים, השני 15, שניהם יקראו Strictly The Best 44 & 45. כל הלהיטים הגדולים של התקופה האחרונה החל מהקיץ יכללו באלבום. קרטל עם Summertime, טארוס ריילי עם Shaka Zulu Pickney, מובאדו עם Final Destination ועוד רבים וטובים.

About the Author :

Leave a reply