שאגי וחברים למען ילדים: טסן צ'ין בבכורה בג'מייקה, גם כרוניקס יהיה שם
29 בדצמבר 2013  //  By:   //  דאנסים/הופעות, הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

אמן הרגאיי המפורסם והמצליח מפיק זו השנה ה-9 את האירוע השנתי שלו "שאגי וחברים". הסוד: גיוס כספים למען בית חולים לילדים בקינגסטון. והשנה: טסן צ'ין וגם כרוניקס. הכל בפנים

שאגי-וחבריםשאגי וטסן צ'ין בפלייר לאירוע

שאגי הוא אחד מאמני הרגאיי היותר בולטים של העשורים האחרונים. כאחד שחצה את הגבולות לתוך שוק המיינסטרים הוא חזר השנה למקורות עם אלבום מופתי שיאבק על פרס הגראמי של השנה בטקס שייערך ב-26 בינואר 2014 בקליפורניה, ארה"ב.

האלבום "Out Of Many, One Music", מקביל למוטו הלאומי של ג'מייקה ונוצר כחלק מחגיגות ה-50 לאי בשיתוף ה עם המפיקים האגדיים סליי ורובי. האלבום כמובן זכה כבר לחשיפה רבה והצלחה גדולה כש-"Fight For This Feeling" יחד ברס האמונד על רידים ישן של דניס בראון זכה להפוך ללהיט. גם כרוניקס, טארוס ריילי, דמיאן מארלי וכוכב ה-R&B ני יו שיתפו פעולה באלבום המשובח.

ועכשיו תחילתה של שנה חדשה. כמדי שנה שאגי עורך בתחילת ינואר את האירוע השנתי שלו "שאגי וחברים" עם ליין אפ מכובד של אמנים.

אז איך הכל התחיל אתם שואלים? לפני תשע שנים בעת שביקר בבית החולים "בוסטמנטה" בקינגסטון, בית חולים לילדים, נחשף שאגי לצרכים של הילדים והחליט כי יעשה הכל על מנת לתרום חלקו ולגייס תרומות למקום. "התרומות שלי צנועות ביחד למה שהמקום צריך באמת, שזה משהו כמו 2 מיליון דולרים אמריקאים. זה אולי נראה ציוד פשוט בחלקים אחרים בעולם, אבל המימון בג'מייקה תלוי במשהו ציבורי וזה לא פשוט", הסביר שאגי.

מדי שנה כאמור שאגי מגייס חברים ואמנים כדי לעשות את המיטב על מנת לגייס תרומות לבית החולים וזאת איך לא באמצעות מופע רגאיי משובח.

ב-4 בינואר 2014, האירוע יתקיים בפעם התשיעית ברציפות בקינגסטון. בליין אפ יופיעו לא מעט אמנים שמשתפים פעולה עם שאגי לאורך השנים האחרונות. טסן צ'ין, הזוכה הטרייה ב-The Voice שחזרה הביתה לג'מייקה כגיבורה, תופיע לראשונה באי מאז הרגע הגדול שלה. בנוסף הרשימה מפוארת: ני יו, כרוניקס, קונשנס, טארוס ריילי, אלפנט מאן, פינצ'רס, אדמירל ביילי ו-ווין מארשל יתנו כתף למען היוטס.

"אנחנו שמחים שבכל שנה אמנים נרתמים למען האירוע כדי להציל חיים. אנחנו עוד יותר שמחים שהרווחים מאפשרים לרכוש ציוד הנדרש לילדים בבית החולים בוסטמנטה", הוסיף שאגי.

shaggyלמען הצדקה. שאגי בהשקה של "שאגי וחברים" (Jamaican Gleaner)

אמן הרגאיי הצליח עד עתה במהלך השנים לגייס כמיליון דולרים אמריקאים (כ-90 מיליון דולר ג'מייקנים) שאיפשרו לקנות ציוד ולחדש אפילו את הכיסאות אצל רופאי השיניים. ככה זה כשעולם הרגאיי מתגייס למען מצווה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply