שאנסיה: "לא ציפיתי להצלחה כזו, אבל ידעתי שזה הזמן שלי לפרוץ"
18 בפברואר 2017  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  No Comment

"סיקרן אנשים לראות את החיבור עם קרטל", "הילד שלי נתן לי מוטיבציה", "חולמת לקבוע סטנדרט משלי", "גם בנות יכולות לעשות את זה. אחרי שהפכה לכוכבת הדאנסהול הכי חמה בג'מייקה כשהיא רק בת 20 – זה הזמן להכיר

הכוכבת הכי חמה בג'מייקה

אולי זה החיבור לקרטל, אולי הכישרון האישי אבל עוד בחורה בועטת בסצנת הדאנסהול הג'מייקנית בחודשים האחרונים. אם לפני מספר שנים היתה זו גאזה סלים שפרצה לתודעה לצד העליה של אימפריית גאזה תחת וייבז קרטל. סלים בינתיים הפכה לכוכבת בפני עצמה, בייחוד כשקרטל הסתבך ועכשיו זה הזמן שלכם להכיר את שאנסיה.

היא רק בת 20, ילידת 1996 והחלה בתחרות כישרונות צעירים בשם "Magnum Kings & "Queens, כמו לא מעט ג'מייקנים אחרים שמנסים את המזל והתחברה למפיק שינהל את הקריירה עבורה. מאז ספטמבר החולף היא על המפה, אז הנה לכם היכרות מהירה.

"אלביס מ-So Unique הגיע למנהל שלי, Romerich עם הצעה לצ'ון עם קרטל והשאר היסטוריה", היא מעידה אחרי שהצ'ון שלה יחד עם קרטל הפך ללהיט החם בג'מייקה. אנחנו מדברים כמובן על Loodi שכבר גרף מיליוני צפיות ביוטיוב.

ההצלחה: "האמת שציפיתי שזה יצליח אבל לא ככה. ברור שזה החיבור עם קרטל, זה דחף את האנשים להסתקרן ולהגיד 'יש לה צ'ון עם קרטל'. לא ציפיתי אבל לכזאת הצלחה ואני שמחה על כך".

קרטל כמודל: "ברור שהוא השפיע עליי כילדה. כמות הצ'ונים שלו זה משהו מטורף ולא רגיל. הרבה מנסים לחקות אותו, ברור שגם רוכבים על העובדה שהוא בכלא, אבל כן עליי הוא השפיעה כמובן על הסגנון".

החיבור למפיק: "זה משהו שקרה בספטמבר בדיוק אחרי שיצא הצ'ון הראשון שלי 'Jiggle Jiggle'. לא חשבתי שאעבוד ככה עם אנשים אבל זה התחבר נהדר".

רוצה לייצר משהו חדש

התהילה: "ידעתי שאני אעשה את זה השנה. הייתי עם הילד שלי וזה הרגיש לי שהשנה אני חייבת ללכת על זה בכל הכוח. זה נתן לי את הדחיפה ואמרתי לעצמי שאעשה את זה בגדול. דברים הולכים טוב תודה לאל".

הצ'ונים העכשווים: "למען האמת אני עושה כל כך הרבה בזמן האחרון. הרבה מפיקים פונים אליי אבל אני באמת מנסה לייצר משהו מיוחד. להגיד שאישה עושה כל כך הרבה מוזיקה זה משהו שמאתגר אותי".

העבודה כזמרת: "אני פשוט אוהבת כל אישה שעובדת קשה. לא צריך להתמקד בזה שאומרים שהתעשיה היא של גברים. למשל ספייס, אני מעריכה את העבודה שלה מאוד".

החלום: "להמשיך ככה, פשוט בדרך הזו אבל שאנשים באמת יגידו – ייצרת קו משלך, סטנדרט משלי, זו המטרה".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply