שיעור בכימייה: ג'המיל מתכנן אלבום בכורה בסוף השנה
23 באוגוסט 2016  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

פריצת השנה בתעשייה ממשיך בשלו וזה הזמן של "Khemistry", שיכלול לא מעט להיטים שכבר יצאו ועוד הפתעות שבדרך. כובש את העולם כבר אמרנו? כל הפרטים בפנים

Jahmielיש כימייה, ג'המיל

אחרי שקטף את תואר פריצת השנה ב-2015 ממש לאחרונה, ג'המיל שוב הבהיר את מה שהיה ידוע מזמ, הוא חלק נכבד מהעתיד של תעשיית הרגאיי והדאנסהול.

מילים חדות, צ'ונים שהפכו להיטים ועליה מטאורית בג'מייקה גררה איתה הצלחה מסחררת והזדמנות לסיבובי הופעות וגם הופעות מארצות הברית וקנדה ועד אירופה.

עכשיו, כשכמעט כל מפיק רוצה בו לרידים חדש שהוא מייצר הגיע הזמן לאלבום בכורה. כן, בגיל 24 זה בהחלט זמן מצוין לתת עוד גושפקנא לפריחה.

הצ'ון שהעלה אותו למעשה לכותרות ונתן לג'המיל את הזינוק המרשים היה "Gain The World", בהפקה של "Quantanium Records" אז יותר ממתבקש שזה גם יהיה מה שיעמוד מאחורי הפקת האלבום.

הכוכב העולה חשף כי השם יהיה "Khemistry", משהו שנגזר מהחיבור המוצלח עם אנדרה בינגהאם וחברי ההפקה שלו ב-"Quantanium".

האלבום עצמו שנמצא בשלבי הפקה מתקדמים יכלול בין היתר את "Gain The World" וגם את "Great Man" שהפיק אותו לייבל אך יהיו שם גם צ'ונים חדשים שטרם שוחררו וגם כאלה כמו "Where Were You" שהופק על הרידים המצליח, "Cure Pain".

התאריך אז לא נחשף אבל אנחנו יכולים לדבר על נובמבר או דצמבר 2016 כיעד לבשורה בהחלט מרעננת. העתיד כבר כאן, לא?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply