שיעור בפריצה: הכירו את ניקה
1 באוגוסט 2016  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

היא ירשה את הבידור מאבא שלה ובגיל 19 כבר זכתה לחוזה בלייבל מוערך בדרך להיות כוכבת דאנסהול. וגם: סינגר ג'יי סוף סוף תופס ראש במצעדים

neeqahניקה. כישרון לא חסר

שילוב בין בחורה צעירה לאמן שמחפש את התהילה. אחת הכוכבות העולות של הדאנסהול וזמר עם קול ייחודי. אל תגידו "לא ידענו, לא שמענו". הכל כאן.

בשם האב, לא בדיוק
במקרים רבים בתעשיית הבידור והמוסיקה הג'מייקנית מדובר בירושה. גם כאן, אבל לא בדיוק. בשונה ממקרים אחרים, ניקה היא אמנית דאנסהול עולה שתופסת תאוצה אבל היא ירשה דווקא את עולם הקומדיה.

אביה, "אפאצ'י" נחשב לאחת הדמויות המבדרות בטלוויזיה הג'מייקנית והלך לעולמו ב-2013. ניקה היתה בת 16 ומאז החליטה כי תיתן ביטוי לכישרון שאליו חשף אותה אביה. לא פעם הוא לקח אותה לבמות שונות ברחבי האי, אבל ספק אם לשם כיוון.

היא נולדה בספניש טאון שקרובה לקינגסטון ובשנה שעברה התחילה להקליט באופן סדיר. "Mr Lowkey" היה הסינגל הממשי הראשון, צ'ון שמספר על בגידות וסטוצים ללילה.

בהמשך היא גם הקליטה על ה-"Ocean Nights", רידים שהופק על ידי איידוניה ולאחרונה מצאה ככל הנראה את הלהיט העכשווי שלה – "Born A Hustler", צ'ון שמקבל לא מעט פידבקים בגלל הליריקס שדווקא אישה מייחצנת אותו. כרגע היא מסומנת כאחת מכוכבות העתיד של הדאנסהול, חתומה אצל המפיק המפורסם Lee Milla ומנוהלת על ידי Manager Davila, אותה מנהלת של ג'המיל. אם זה ילך באותו כיוון, אתם כמובן לא תתחרטו.

עלה על הגל: מי יעצור אותו?
יש לו את אחד הקולות המיוחדים בתעשייה אבל Singer J  לא ממש מצליח לטפס לצמרת. הבלחות פה ושם אבל אולי זה נכון רק עד לאחרונה.

סינגר במלוא מובן המילה ולכישרון שלו לא היה צריך הרבה רק צ'ון נכון. "Can't Stop Me Now" על ה-"Day Off" רידים מכה גלים ובאמת אי אפשר לעצור אותו. "אני שמח על התהליך של הצ'ון הזה. שדרני רדיו, סלקטורים – כולם מפרגנים וכנראה שהעולם נחוץ לצ'ון הזה. הוא נותן השראה", הסביר הזמר שמקווה שמכאן באמת לא יעצור הפוטציאל שלו. אתם ידועים בג'מייקה צריך לשמור על הקו ועניין אבל צ'ון אחד יכול להקפיץ אותך קדימה. תשאלו את נסבת'.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply