שלא ילכו לאיבוד: אלבום חדש עם צ'ונים ישנים לסיזלה
17 באפריל 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

רגע לפני יום ההולדת צ'ונים שהוקלטו בשנות ה-90 ורגע לפני שנשכחו קלונג'י מברך את העולם ב-Radical. בין המשתתפים פאטיס בורל, סליי דנבר, צ'ינה סמית' ודין פרייז'ר. תפסיקו לספור: האלבום הבא כבר כאן. לינק להאזנה בפנים

Sizzla-Radicalעטיפת האלבום החדש של סיזלה

הוא הוציא כבר יותר מ-70 אלבומים, כמות בלתי נתפסת, כמעט שני אלבומים מדי שנה אך סיזלה קלונג'י שחוגג 38, לא עוצר. לאחרונה הוא אף הספיק לשחרר את "Nuh Worry Unu Self" בהפקה של ג'ון ג'ון אך ממש לפני ימים אחדים הושק אלבום שחושף צ'ונים נדירים, חלקם הושמעו מעט מאוד, חלקם כלל לא ועל מנת שלא ילכו לאיבוד, סיזלה ביחד עם בנו של פאטיס בורל המנוח מ-Xterminator Records החליטו להוציא את "Radical" שכולל חומרים שהוקלטו בין השנים 1990-2000.

בתחילת דרכו סיזלה חבר לפאטיס בורל שאחראי על אלבום הפריצה שלו "Praise Ye Jah" ב-1997, ועל לא מעט להיטים אחרים של סיזלה. הקול המשובח שנשאר לאורך שנים ניכר בצ'ונים שבאלבום המדובר, כשמדובר למעשה בהקלטות חיות כשסיזלה הספיק לעבוד במקביל עם לא מעט מפיקים ואנשי מוזיקה מוכרים בג'מייקה ובהם סליי דנבר, ארל צ'ינה סמית' ודין פרייזר נגן הסקסופון האגדי.


אם הפסקתם לספור את כמות האלבומים של סיזלה, ייתכן ועשיתם בשכל כי האמן תוצר הגטו באוגוסט טאון בקינגסטון ג'מייקה, צפוי לשחרר אפילו עוד אלבום השנה, כשהוא הספיק לפרסם רשתות החברתיות את השם, "Kingston Street", שיישא האלבום הבא. בינתיים אתם מוזמנים להאזין בלינק לכל הצ'ונים מהפרויקט הדי נדיר הזה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply