שנת היורש: מרקוס מיירי הוא המפיק של 2012
4 בינואר 2013  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, רידימים חדשים  //  1 comment

כשאביו עדיין כלוא בארה"ב, הבן של בוג'ו בנטון בדרך לזכות בתואר מפיק השנה ביארד. עם טיון שמושמע בכל מקום, כניסה למדורי הרכילות והבטחות ל-2013, אפשר כבר לפנטז על איחוד בין בוג'ו למרקוס

הדבר הבא בעולם ההפקות? מרקוס מיירי בסטודיו שלו

את שנת 2012 בג'מייקה, אפשר בהחלט לקטלג ביחד עם הפתגם המוכר – "התפוח לא נפל רחוק מהעץ". נכון, אין פה הכללה לשנה המוזיקלית כולה בעולם הרגאיי, אבל היו שני מקרים בהם בהחלט אפשר לנעוץ את הפתגם.

התפתחותם של שני צעירים מקומיים, מרקוס מיירי, הבן של בוג'ו בנטון שחווה שנה נהדרת בפריצה כמפיק, וכרוניקס, בנו של כרוניקל, שנחשב באופן בולט לפריצת השנה בגזרת האמנים, כזה שצופים לו עתיד מזהיר כבר בגיל 20.

בצד של מיירי הצעיר הדברים עדיין לא ברורים מספיק, אך על פי העבודה המרשימה שעשה השנה העתיד נראה גם הוא בלתי עציר.

בצל העובדה שאביו שוהה בכלא בארה"ב כבר כמה שנים, מרקוס מתפעל את הסטודיו שלו בקינגסטון Markus Records, אפשר לומר בהצלחה רבה. מיירי נמצא כפייבוריט להיבחר כמפיק השנה בטקס שיקיים ה"סטאר" הג'מייקני כאשר עפ"י כל הערכות הוא יותר מאחוריו רשימה של מפיקים בעלי רזומה עשיר אף יותר דוגמת Chimney Records, UIM Records וגם Cashflow.

כאמור הרבה מהנעשה הוא מתרחש בזכות העובדה כי רכש ידע וניסיון לצד העשייה של אביו. "הייתה לכך השפעה ניכרת על ההתפחות שלי וזה מה שרציתי לעשות מאז", הודה לאחרונה בראיון לתקשורת בג'מייקה.

הטיון שהפיק Badmind Dem A Pree בכיכובם של באונטי קילה ואיי אוקטיין נשמע בכל חור בג'מייקה עשרות פעמים ביום ולא סתם הוא זה שאמור לזכות בתואר טיון השנה.

לצד הטיון הזה הספיק לשחרר כמה רידימים בהם Bar Bounce  ו- Street Bomb ולעבוד לצידם של אמנים מהשורה הראשונה כשנוסף על איי אוקטיין ובאונטי קילה גם מובאדו וביני מאן זכו להגיע לסטודיו ולתת בקולם.

בנוסף מיירי הוזכר במדורי הרכילות כשנטען כי הוא מנהל מערכת יחסים עם אמנית הדאנסהול, ד'אנג'ל, דבר שהוכחש לעת עתה, אך בכל זאת יצר סקרנות אצל מעריצים ומעריצות ביארד והביא להכרה נוספת בביסוס מעמדו ככוכב.

את 2013 מיירי כבר החל בצורה מעניינת עם הקלטה של בלאק ריינו לטיון Outta Control, שהגיע לאחר אירועי הסטינג, אך הוא עצמו מתכוון לא לעצור כאן ומבטיח ל'הפציץ" ברידימים שאף יאפילו על השנה החולפת, שנה הפריצה שלו כפי שאפשר לכנות. בדרך הזו כבר אפשר לפנטז על איחוד של הקול של בוג'ו והפקה של מרקוס, לא?

About the Author :

1 Comment to “שנת היורש: מרקוס מיירי הוא המפיק של 2012”

Leave a reply