תולדות הסכסוך: קרטל משיב אש לאלקליין
23 במרץ 2016  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

הצ'מפיון בוי לא מפסיק לעשות 'דיסים' לוורלד בוס? התגובה הגיעה: "חיקוי זול בגלל הקנאה. כל דבר שהוא עושה, אלקליין מעתיק". אל תגידו: "לא ידענו, לא שמענו"

alkaline-and-vybz-kartelקרטל ואלקליין, במי אתם תומכים?

הדאנסהול מעצב אולי את הלך הרוח בג'מייקה מבחינת המוזיקה שמתנגנת, אך בין האמנים עצמם, לא פעם מתפתחת מתיחות ואף יותר מזה. זה קרב עם קרטל ומובאדו, זה קרה עם ספייס וליידי סו ולאחרונה גם עם ביני מאן ומובאדו. כן, זה חלק מהעולם של מי שאוהב דאנסהול. צ'ונים של 'דיסים' הם עניין של שגרה.

"לא ידענו, לא שמענו" במהדורה קרבית משהו על הקרב המילולי הכי לוהט בתקופה האחרונה – אל תחמיצו.

מחזיר מתקפה: קרטל לא סופר את אלקליין
וייבז קרטל נחשב כבר קרוב לעשור לאמן הדאנסהול המצליח מכולם. הוא מכתיב את הקצב בג'מייקה, הצ'ונים שלו מתנגנים יותר מכל אמן אחר וכל זאת כשמ-2011 הוא בכלל בין כתלי הכלא. כן, נדמה שהפופולאריות הזו רק מתגברת.

מנגד, הרי בג'מייקה כל הזמן צצים אמנים חדשים וכשצעירים עולים, קרטל משמש מודל לחיקוי או כזה שרוצים להיות כמוהו. אחד מאותם אמנים הוא אלקליין שרק לאחרונה חשף אלבום בכורה אחרי הפריצה המטאורית ב-2013.

אז הקרב בין השניים לא חדש, הצ'מפיון בוי עוקץ לא מעט פעמים בצ'ונים שלו את קרטל כשהאחרון שבהם הגיע בצ'ון מהאלבום החדש – "City" ועכשיו הזמן לתגובה. בסביבת ה"וורלד בוס" לא נשארו חייבים: "הוא רק חיקוי זול, אלקליין עושה את זה בגלל קנאה וזה ברור. זה עוד אחד שמנסה להשתמש בקרטל כדי לתפוס תהילה", אמרו מקורבי קרטל.

alkaline-KArtel

"קרטל הפיץ את הבליצ'ינג (נושא הלבנת העור על ידי קרם), אלקליין חיקה אותה, קרטל שר על במילים בוטות, הוא רץ לעשות את זה ועכשיו הוא מנסה לעקוץ", סיכמו.

יחד עם זאת, טענו כי מבחינת קרטל לא יהיו עקיצות בצ'ונים מאחר ורק אחד ירוויח מזה ויהיה זה אלקליין. במילים אחרות? לא ממש סופר אותו.

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply