תכירו: ג'המיל, זו לא רק שווארמה
10 במרץ 2012  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, טיונים חדשים  //  1 comment

ג'המיל הוא עוד אמן עולה שחייבים להכיר. ילד בן 20 שמסומן כהבטחה גדולה לעתיד

מידי כמה חודשים נחשפים בג'מייקה ולאחר מכן כלל חובבי הרגאיי לעוד אמן עולה, תופעה בלתי פוסקת ביארד הג'מייקני. מוזיקה היא המפלט עבור רבים, וחלק קטן מגיעים למצב בו הם מגיעים לתודעה ארצית ולפעמים גם מעבר.

אחד מאותם השמות שפרצו בעת האחרונה נקרא ג'המיל, נער בן 19, שמבקש לפרוץ קדימה ומוכיח הרבה פוטנציאל מבחינה ווקאלית. ג'המיל החל את דרכו המוזקלית כבר כשהיה ילד בן 12 והופיע בפני קהלים קטנים בשכונה בה גדל, היארד בשפה המקומית.

לפני שלוש שנים לערך החל להיכנס לתעשייה בצורה מאסיבית יותר, לאחר שנעזר בבן דודו, והחל לשווק מוזיקה ברחבי האינטרנט, כי הרי זו הדרך להתגלות היום. "נולדתי לתוך המוזיקה, אני פשוט אוהב את זה", הוא מספר כשנשאל מדוע בכלל בחר במוזיקה כמקצוע.מהוריו ואחיו דחפו אותו קדימה גם כן. "כולם זיהו אצלי פוטנציאל ועודדו אותי לעשות את זה. הם ראו כמה אני אוהב מוזיקה, וכנראה שצדקו", הוא מעיד על התמיכה שקיבל בבית.

בשנה-שנתיים האחרונות נדמה כי הוא סוף סוף מסגנן לעצמו סגנון משלו. סינגל הבכורה שלו נקרא Murdera ויצא לפני כשנה ומאז רק הולך ומשתבח. את הטיונים שלו הוא בדרך כותב בעצמו, ולרוב הם מדברים על החיים, על אהבה והמאבק היום יומי בכדי להצליח. דברים אותם חווה הדור הצעיר בג'מייקה, בצורה די אחידה. אשתקד הוא כבר פרץ עם טיונים נוספים בדמותם של Leaving You Lonley, ו-What About The Love.

ג'המיל מפגין המון ביטחון למרות היותו צעיר, ומוכן להצהיר על דרך משלו שתכבוש את הקהל. "ברגע שאגיע למספיק תודעה אדע שאני על הגל הנכון", הוא אומר. כרגע הוא עובד עם מפיקים פחות מוכרים כמו ראשן, אך שואף להגיע ולעבוד גם עם הגדולים ביותר בעידן הנוכחי בדמותם של די ג'יניוס ודון קורליאון. "אני אמן מגוון. נכון, כרגע אני מזוהה הרבה יותר עם דאנסהול, אבל יש בי הכל", הוא לא מפחד להחמיא לעצמו, בעוד נימה של ביטחון.

הוא מודע לעובדה כי כרגע יצטרך להשקיע הרבה בשיווק העצמי שלו בכדי להתפרנס ממוזיקה, אך כבר הספיק להופיע לצידו של פופקאן הלוהט, ממש לא מזמן. "אני איש של עבודה קשה, וזה גם מה שצריך לעשות אמן מתחיל לדעתי. בנוסף אני חייב לקדם את עצמי", מתוודה ג'המיל כי הדרך עוד ארוכה. כמו כן, הוא גם מבין כי הדאנסהול העכשווי מושפע הרבה מזרם ההיפ-הופ, "זה לא אותו דאנסהול מסורתי. הצעירים הג'מייקנים מושפעים מהתרבות באמריקה", הוא אומר.

יש לו הרבה אמונה ואפילו עצות לדור הצעיר, "תמיד תאמינו בעצמכם", ולראייה שני הטיונים האחרונים מבית היוצר שלו שנקראים Never Give Up ו- Do It My Way, ששניהם מעבירים מסר חד וברור. ג'המיל כאן בכדי לנצח, או לפחות בכדי להוכיח כי ג'המיל זו לא רק שווארמה מפורסמת בהרצליה.

About the Author :

1 Comment to “תכירו: ג'המיל, זו לא רק שווארמה”

Leave a reply