תקראו לד"ר: ביני מאן חוזר להופעה בישראל בערב יום העצמאות
4 במרץ 2015  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות אחרונות  //  No Comment

אחרי ש"שרף" את ת"א ב-2012, הדוקטור חוזר: אחד מגדולי האייקונים בעולם הדאנסהול, ביני מאן חוזר לסיבוב נוסף בישראל. אחרי שהשלים עם באונטי, ו"העיף" את ג'מייקה בסוף 2014 הוא מגיע לעשות זאת שוב והפעם במועדון האומן 17. יום העצמאות 2015 בתיבול ג'מייקני

BeenieManביני והזאגה זו. שוב בארץ הקודש

אחד האייקונים הגדולים בתולדות הדאנסהול בג'מייקה, אנתוני מוזס דייויס, שאתם מכירים כביני מאן, חוזר לעוד הופעה בישראל. ה"דוקטור" שהיה כאן בעבר בחגיגות העשור של איימר סאונד חוזר להופעה אחת ביום העצמאות, ב-22 באפריל במועדון "האומן 17" בת"א כשהוא באמצע סיבוב הופעות באירופה.

ביני מאן יליד ווטרהאוס בקינסגטון בירת ג'מייקה, החל את הקריירה ככישרון כבר בגיל 11 ב-1984 כשהופיע לא מעט עם אמנים גדולים כמו בארינגטון לוי כבר באותה התקופה. בשנות ה-90 הוא פרץ יחד עם אמנים כמו נינג'ה מאן ושאבה ראנקס לתקופת הזוהר של הדאנסהול בג'מייקה, כאשר ביני עצמו סיפק לא מעט להיטים, חלקם חדר למיינסטרים העולמי ול-MTV.

רשימת הלהיטים של ביני בלתי נגמרת ובין להיטיו הגדולים ביתר אפשר למנות את "Romie", "King Of The Dancehall", "Dude", "Who I Am" ואלו כמובן רק להיטי עבר כשבשנים האחרונות אפשר להוסיף לא מעט אחרים וגדולים כשרק לאחרונה הופיע על רימיקס לצ'ון שלו מה-90, יחד עם צ'י צ'י צ'ינג ופופקאן לאחד הצ'ונים הבולטים בג'מייקה כיום, "Way Up Stay Up".

ביני הספיק בשנה האחרונה גם לעשות סולחה עם אייקון גדול אחר, באונטי קילה והשניים מופיעים בצוותא כמעט בכל ערב ברחבי האי בג'מייקה ונמצאים כמעט על אותם רידימים שיוצאים לשוק העמוס. בפעם שעברה הוא הותיר טעם בלתי נשכח בישראל והפעם הוא מגיע במהלך חגיגות העצמאות יחד עם הזאגה זו שלו לעוד אירוע אחד ויחיד. בערב ינגנו גם איימר סאונד ורודבוי סאונד וגם די ג'יי אבי פקדו שייתנו תוספת כחולה לבנה לאירוע כשגם אמנים כמו נצ'י נצ', סול ג'יי וטזזו וצמר יגיעו על מנת להכין אתכם הכי טוב לאירוע. אפרו פרודקשן אמונים על ההפקה. עצמאות 2015 – חוגגים עם ביני מאן, לא?

לדף האיבנט בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply